У Дніпрі родинам загиблих воїнів-героїв України подарували автобус для волонтерства і благодійності

У Дніпрі родинам загиблих воїнів-героїв України подарували автобус для волонтерства і благодійності
194422 ПЕРЕГЛЯДІВ

Громадській організації «Родинне коло» подарували транспорт для пересування і різноманітних акцій та поїздок з волонтерскими міссіями на передову. Транспорт подаруав меценат і патріот Дніпра, президент Міжнародного благодійного фонду «Солідарність» - Олександр Володимирович Петровський разом із родиною та друзями. Вручення ключів від автомобілю пройшло на теріторіїї Дніпровської Єпархії УПЦ КП. 

В цей день тут зібралися матері та батьки загиблих героів України. Усі вони об’єдналися у громадську організацію «Родинне коло», яка займається опікуанням сім’ями загиблих і діючих воїнів, відстоюванням прав родин загиблих, а також різноманітними акціями та чисельними волонтерскими поїздками на передову. 

Олександр Володимирович Петровський завжди опікується і нашими героями і їх сім’ями, не забуває і допомогає родинам загиблих хлопців. В цей раз він особисто презентував зручний мікроавтобус представникам громадської організації «Родинне коло». Відтепер на цьому транспорті можна не тільки пересуватись з комфортом на будь які відстані, а й перевозити волонтерську допомогу для наших воїнів.

Голова ггромадської організації «Родинне коло» - Сергій Ніконов (батько загиблого воїна) говорить ,що навіть не очікував на такий подарунок. «Тільки но у середині травня я розповів Олександру Володимировичу Петровському про проблему з транспортом, як не минуло і двох тижнів , а проблема вже вирішена, дуже дякуємо за цю підтримку».
Олександр Володимирович запевнив матерів та батьків, що їм завжди можна розраховувати на його допомогу.  

Усі разом завітали до недільної школи культурно-просвітницького центру «Українське Подвір’я Дніпровської Єпархії УПЦ КП - поспілкувались,попили чаю. згадали важкі роки війни з аггресором і склали нові плани на майбутнє. Тому що усі розуміють – без минулого нема майбутнього, а майбутнє не може бути без минулого.

Автор: МБФС

Акції фонду: 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 20202021

Мої відео