​У Дніпрі працює єдиний в Європі зимовий центр для підготовки воднолижників та вейкбордистів

​У Дніпрі працює єдиний в Європі зимовий центр для підготовки воднолижників та вейкбордистів
248607 ПЕРЕГЛЯДІВ

Міжнародний благодійний фонд Олександра Петровського "Солидарність" повідомляє що в Дніпрі з явився єдиний в Європі зимовий центр для підготовки воднолижників та вейкбордистів. Саме у нашому місті розпочали підготовку до нового сезону українські воднолижники.

                       

Готуються юні спортсмени у басейні, що є дуже важливим фактором для фізичної підготовки та відпрацювання технічних елементів. Для юних та дорослих спортсменів це взагалі унікальна нагода, оскільки можливість тренування і змагань воднолижників у басейні є тільки в Україні у Дніпрі. Де кілька років назад, в басейні Дніпровського Національного Університету імені Олеся Гончара спочатку встановили пристосування та реверсивну лебідку для занять воднолижним спортом. Вона дозволила готуватися спортсменам у зимовий період. оскільки кліматичні умови нашої країни взимку не дають можливості повноцінно проводити тренувальний процес, а можливість їхати за кордон у південні країни є не кожного спортсмена. Саме тут тренери збірної України з воднолижного спорту взимку готували наших майбутніх чемпіонів і саме тут шліфується майстерність вітчизняних юних воднолижників у фігурному катанні. 

А цей вид є вже візитівкою нашої національної команди. За спеціальним пультом тільки тренери. Вони відповідальні за кожного свого вихованця. У грудні 2017 році поруч з доріжкою для занять воднолижним спортом у басейні Палацу спорту Дніпровського національного університету встановлена реверсивна канатна дорога для занять вейкбордингом. Відтепер в Україні з’явився єдиний у Європі. своєрідний повноцінний зимовий центр для занять воднолижними видами спорту. Це дозволить не тільки більщ ретельно відпрацьовувати елементи фігурного катання, а й дозволить зробити стрибок у підготовці юних українських вейкбордистів. 

Оптимізму додає той факт, що у минулому році у Дніпрі відкрили першу ДЮСШ з воднолижних видів спорту, яка дозволить підняти рівень підготовки майбутніх чемпіонів. І вже у новому 2018 році провели перші змагання відкритого чемпіонату Дніпра з воднолижного спорту і вейкбордингу для найменших. У стартах взяли участь 45 юних спортсменів з Дніпра та Києва. Серед учасників глядачи побачили і наймолодшого в УкраЇні дворазового чемпіона світу з водно лижного спорту. Він теж у Дніпрі готується до нових стартів і мріє про нові перемоги.

                 

Як зазначив головний тренер збірної команди України з воднолижного спорту Максим Семавін - наступні змагання у басейні для прихильників цих видів спорту відбудуться 3 березня. Спортсмени змагатимуться у відкритому чемпіонаті Дніпра серед дорослих. А вже наприкінці березня проведуть першість ДЮСШ серед молоді.
Міжнародний благодійний фонд Олександра Петровського "Солидарність" вітає своїх друзів,керівництво федерації і наших спортсменів та бажає їм гарної підготовки до нового сезону.

Автор: МБФС

Акції фонду: 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 20202021

Мої відео