​У Дніпрі відкрився міжнародний економічний форум

​У Дніпрі відкрився міжнародний економічний форум
28050 ПЕРЕГЛЯДІВ

У Дніпрі відкрився міжнародний економічний форум. Він зібрав провідних вітчизняних та закордонних експертів. Щоб дізнатися їхні секрети успіху та налагодити нові ділові контакти, на зустріч приїхали близько тисячі підприємців.

«За роки війни Дніпропетровську область не залишив жоден інвестор. Кожну п’яту гривню інвестицій України отримує наш регіон. Проте прагнемо зробити інвестиційний клімат в області ще привабливішим. Форум допоможе налагодити діалог між владою, бізнесом, інвесторами та експертами. Це дозволить нарощувати об’єм та якість інвестицій. А кожен успішний проект – це робочі місця, додаткові надходження в бюджет та кращі умови життя для людей».
На слухачів форуму чекає 25 дискусій, семінарів та тренінгів. На них говоритимуть про проведені реформи, втілені інновації, інвестиційний потенціал Дніпропетровщини та України, формування стратегії інвестиційної привабливості, розширення доступу українських компаній до міжнародних ринків.
«Результатом форуму стануть нові ділові відносини, проекти, інвестиції, які прийдуть на Дніпропетровщину. 

На міжнародний економічний форум приїхали понад сто експертів. Серед них – банкіри, інвестори, дипломати, керівники вітчизняних та закордонних проектів розвитку, успішні бізнесмени.
«Дніпровський економічний форум нагадує мені економічний форум у швейцарському Давосі. Дніпро може чекати таке саме майбутнє», - зазначив екс-Прем’єр-міністр Литовської Республіки, один із спікерів форуму Андрюс Кубілюс.

«Форум дуже прогресивний. Зазвичай ми бачимо, що в регіонах країни, поза Києвом, досить мало чесної дискусії про економіку. Багато офіціозу і мало критичних розмов. Сподіваюся, що зараз це буде», - підкреслив почесний президент Київської школи економіки Тимофій Мілованов.
Форум триватиме два дні.

Автор: МБФС

Акції фонду: 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 20202021

Мої відео