Храмовий комплекс Різдва Пресвятої Богородиці в м. Дніпро відзначив 5 років !

Храмовий комплекс Різдва Пресвятої Богородиці в м. Дніпро відзначив 5 років !
83443 ПЕРЕГЛЯДІВ

21 вересня 2017 р. храмовий комплекс Різдва Пресвятої Богородиці в м. Дніпро відзначив свій перший ювілей.

П ять років тому меценат єпархії, патріот Дніпра , президент МБФ «Солідарність» Олександр Володимирович Петровський зробив все для того щоб тут
з явився новий храм,який став ще одним осередком української духовності та культури. Олександр Володимирович власним коштом побудував цю перлину Дніпра на честь всіх матерів, а до ювілейного свята подарував нове прекрасне панікадило, яке додало ще більшої величі цьому храму.

Відтепер тут кожен день є життя і мірське і духовне, а храм став знаковим місцем для дніпрян- говорить настоятель храму протоієрей Віталій Лопушанський та голова Новокодацького району Олег Денисенко.

Також цього дня розділити духовну радість з дніпрянами прибув єпископ Запорізький і Мелітопольський Фотій та друг єпархії, настоятель столичного храму Різдва Христового протоієрей Миколай Салабай, який доклав багато зусиль для будівництва цього чудового духовного куточка.

Серед гостей на молитві були присутні: окрім мецената єпархії, президента МБФ «Солідарність» Олександра Володимировича Петровського з дружиною та друзями, а також мамою — директором і художнім керівником Дніпропетровського драмтеатру ім. Шевченка Оксаною Іванівною Петровською, голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Олександрович Пригунов, заступник мера м. Дніпра Олександр Віталійович Шикуленко та інші.

Після молитви,яку очолив Владика Симеон - привітали з днем народженням віце-президента МБФ «Солідарність» Яну Юріївну Іванілову.
Після молитви та привітань здійснили крестний хід навколо храму а завершилась урочиста подія козацьким многоліттям всім присутнім, концертом та святковою трапезою для всіх бажаючих.
Для мешканців району і парафіян в цей день зробили святковий концерт де виступили артисти Дніпропетровського драмтеатру ім. Шевченка.

Автор: МБФС

Акції фонду: 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 20202021

Мої відео