У Дніпрі відкрили новий храм Української православної церкви.

У Дніпрі відкрили новий храм Української православної церкви.
110641 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні, 7 липня, у Дніпрі урочисто відкрили  новий єпархіальний храм на честь ікони Божої Матері "Несподівана радість", який знаходиться на території новозведеного єпархіальний управління УПЦ КП вул. Січових Стрільців 3-А.          

                                                                                            

Це сталося завдяки ініціативі та допомозі відомого мецената та патріота Дніпра і України Олександра Петровського,який за власні кошти зробив добре діло для всієї громади,для усіх дніпрян та гостей міста. 

Будівля відома не тільки своєю історією, а й унікальною в масштабі міста Дніпро витонченістю і декором. Історики та краєзнавці переживали, аби в ході реконструкції будівля не втратила свій неповторний вигляд. Та, на їх погляд, реконструкція була виконана блискуче. 

Первісний вигляд будівлі вдалося зберегти і реконструювати.І відтепер Обласний центр має свій неповторний духовний,соціальний  та історичний об'єкт.   Робота над храмом тривала приблизно рік і зроблена на найвищому рівні, з урахуваннм усіх пропозицій та зауважень містян.     

                                      

                   

Очолив святкову молитву керуючий Дніпропетровською єпархією Преосвященнійший Владика Симеон.  А на святі було багато почесних гостей з Дніпра та інших міст України. З вітальним  словом до громади звернулись президент Міжнародного благодійного фонду «Солідарність» Олександр Петровський  та голова обласної ради Глєб Пригунов. 

Як відомо, у квітні 2016 року міське управління єпархії УПЦ КП заснували у приміщенні Дніпропетровського  колишнього   медичного закладу.  11 жовтня  2016 року в Дніпрі урочисто відкрили єпархіальне управління Української православної церкви Київського Патріархату. Пізніше будівля була закрита на реконструкцію.    

Мешканці Дніпра згодні з думкою, що сьогодні вони були присутні на першому Богослужінні такої чудової перлини обласного центру. І це саме перлина, тому що в історичному сенсі міста вже понад сто років не будувалися храми. 

Приємно що всі об'єднали свої сили: мешканці міста, меценати, духовенства, влада  для зведення даного храму. І як зазначив  меценат Олександр Петровський -  цей храм стане храмом примирення, любові та  добра.

Автор: МБФС

Акції фонду: 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 20202021

Мої відео