Перший випуск в Дніпровській духовній семінарії УПЦ КП

Перший випуск в Дніпровській духовній семінарії УПЦ КП
137910 ПЕРЕГЛЯДІВ

2 червня 2017 р. у місті Дніпро відбулось урочисте богослужіння з нагоди закінчення навчального року у Дніпровській духовній семінарії та першого випуску. Міжнародний благодійний фонд Олександра Петровського "Солідарність" з гордістю і радістю пишається  цією подією. Фонд завжди допомагає і підтримує УПЦ і зокрема її Дніпровську єпархію і радіє тому що відбувся перший випуск академії , яку всіляко і в повній мірі завжди підтримує. 

Очолив молитву голова Синодального управління у справах духовної освіти, Патріарший намісник, митрополит Переяслав-Хмельницький і Білоцерківський Епіфаній. На святі і історичній події був присутній і президент МБФ Солідарність Олександр Петровский,який завжди підтримує Українську церкву ,духовність,справедливість та патріотизм Дніпра і країни в цілому. Після молитви, у Свято-Петро-Павлівському семінарському храмі відбувся урочистий Акт з нагоди першого випускного .Розпочав урочисту подію ректор навчального закладу протоієрей Сергій Нарольський.З вітальним словом до присутніх звернувся голова Синодального управління у справах духовної освіти, Патріарший намісник, митрополит Переяслав-Хмельницький і Білоцерківський Епіфаній, після якого і  вручили  дипломи випускникам. 

Дипломи та вітання вручав і меценат єпархії, президент МБФ «Солідарність» Олександр Володимирович Петровський разом зі своєю  мамою Оксаною Іванівною Петровською — директором та  художнім керівником Дніпропетровського драмтеатру ім. Шевченка.Взагалі ,як візначили присутні –це важлива подія для української церкви саме у центрально-західному регіоні нашої країни і саме тут випуск духовних особ відбувся вперше. 

Після молитви соборне духовенство звершило Подячний молебень та виголосили многоліття духовному наставнику семінарії, Його Святості, Святійшому Патріарху Київському і всієї Руси-України Філарету, Преосвященним митрополитам, архієпископам, єпископам, викладачам, випускникам, студентам та фундаторам навчального закладу.А  закінчилася урочиста подія  святковим концертом народної та духовної музики та спільною  світлиною.

Автор: МБФС

Акції фонду: 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 20202021

Мої відео