Спільна справа для дітей соціального центру Дніпра «Добре вдома».

Спільна справа для дітей соціального центру Дніпра «Добре вдома».

Міжнародний благодійний фонд Олександра Петровського «Солідарність» виступив координатором спільного проекту, який відбувся у соціальному центрі «Добре вдома». 
Все це було зроблено для дітей, які тимчасово проживають у Центрі та щодо яких ведеться робота з повернення у їх біологічні сім’ї, влаштування у сімейні форми виховання, для дітей із сімей пільгових категорій, а також для дітей з інвалідністю та дітей із особливими потребами. Послуги у закладі «Добре вдома» надаються насамперед для того, щоб зберегти сім’ю для дитини, допомогти батькам піклуватися про дітей, захистити дитину від насильства, повернути дитину у рідну сім’ю або влаштувати в нову. Основна мета роботи Центру – це підтримка сімей, попередження розлучення дитини з сім’єю та потрапляння її до інтернатного закладу. А наш фонд, разом зі своїми друзями, завжди підтримує заклад, у якому знаходяться різні дітки, і всім потрібна турбота і опіка.

В цей раз цікавий та корисний проект для дітей та підлітків був здійснений від Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровскій області, в якому взяла участь Тетяна Жарікова (компания «Igrarium»).
В ігровій формі дітям не тільки розповіли про їх обов`язки та права, але й навчали, як ці права захищати та куда звертатись, якщо права порушили. Мета цього проекту - підвищення юридичної грамотності та формування нової правової культури у суспільстві. А щоб дітям було цікаво, цінну інформацію вони отримують в ігровій формі.


Міжнародний благодійний фонд Олександра Петровського «Солідарність» планує і в подальшому виступати координатором в цьому проекті та відвідати інші заклади міста, серед яких також Дніпровський дитячий будинок - інтернат ДОР для дітей з інвалідністю.

Автор: МБФС