Теплий одяг для підопічних Дніпропетровського герітричного пансіонату.

Теплий одяг для підопічних Дніпропетровського герітричного пансіонату.

Чергову акцію провели для людей з інвалідністю і незаможних мешканців Комунального закладу «Дніпропетровський геріатричний пансіонат Дніпропетровської обласної ради», розташований по вул. Гаванській,15 міста Дніпро. В цей день, досвідчений і титулований спортсмен, Чемпіон та призер Чемпіонатів та Кубків Європи з водно-моторного спорту Ігор Тітков, при сприянні Міжнародного благодійного фонду Олександра Петровського «Солідарність», зробили подарунки підопічним пансіонату. Представники закладу департаменту соціального захисту Дніпропетровської області отримали теплі зимові пальта і відтепер зможуть комфортно відчувати себе на повітрі і здійснювати прогулянкі у прохолодну погоду.


Нагадаємо, що це пансіонат для дорослих і саме тут перебувають 605 підопічних закладу- чоловіки та жінки літнього віку та інваліди 1 та 2 групи. І будь яка допомога їм вкрай необхідна.
Довідка - Тітков Ігор Юрійович – член Громадської організації «Спортивний клуб Ф.О.Р.С.Е.» - чемпіон Європи 2017 року та призер Чемпіонату Європи 2018 року з водно-моторного спорту.

Автор: МБФС