ВЕЛИКИЙ БЛАГОДІЙНИЙ КОНЦЕРТ ДЛЯ ВЕТЕРАНІВ ДНІПРА І ПРИХИЛЬНИКІВ МУЗИКИ XX - го СТОЛІТТЯ. (Відео)

ВЕЛИКИЙ БЛАГОДІЙНИЙ КОНЦЕРТ ДЛЯ ВЕТЕРАНІВ ДНІПРА І ПРИХИЛЬНИКІВ МУЗИКИ XX - го СТОЛІТТЯ. (Відео)
85470 ПЕРЕГЛЯДІВ

У Дніпрі для любителів музики минулого століття організували Велику концертну програму. Це вже не перший концерт для мешканців обласного центру, який організовують Міжнародний благодійний фонд Олександра Петровського «Солідарність» та керівник Дніпровського театру естради Артур Балаєв.
Провели свято 18 червня 2019 року у культурно-розважальному палаці "Шинник".

Велика зала комплексу в цей день ледь вмістила усіх бажаючих відвідати концерт і послухати улюблені мелодії своєї молодості. На свято в цей вечір прийшло більше тисячи мешканців Дніпра. Серед них і люди похилого віку і діти. Прийшли цілими родинами отримати задоволення від улюбленої музики.

Міжнародний благодійний фонд Олександра Петровського «Солідарність» запросив в цей день насолодитися музикою жителів Дніпра різних соціальних груп і професій. Це представники громади Дніпра, працівники бюджетних організацій, ветерани міста і області, переселенці з Донбасу, представники УТОС, донори, працівники "ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА", діти війни та багато інших. Для них цей концерт був абсолютно безкоштовним.
Всі вони з великим задоволенням взяли участь у великій концертній програмі. Вона тривала майже дві години і складалася з мелодій і пісень улюблених композиторів у виконанні молодих артистів Дніпровського театру естради.

На сцені, після виступу керівника Дніпровського театру естради Артура Балаєва, свою майстерність продемонстрували Лауреати республіканських і міжнародних конкурсів: Олександр Якимець, Сергій Лоза, В'ячеслав Крижанівський, Марина Волкова. А також учасники мега - проекту "Україна має талант", артисти циркової студії п / у Петра Пантелєєва і учасниця мега - проекту "Голос. Діти" Варвара Хижнякова.
Вони подарували гарний настрій усім присутнім, виконували пісні не тільки на сцені , а навіть прямо у залі серед глядачів і разом із ними.

Глядачи тепло привітали і президента Міжнародного благодійного фонду "Солідарність" Олександра Володимировича Петровського, котрий в цей день завітав на концерт, а також віце - президента фонду Яну Юріївну Іванілову.


Вітали на сцені і керівника Дніпровського театру естради Артура Балаєва, який нещодавно відзначив свій ювілей.

По закінченню великої концертної програми глядачи дякували організаторам та артистам за повернення у молодість та гарний настрій.
Мешканка Дніпра 91 - річна Любов Капралова прийшла на концерт зі своїм чоловіком Іваном і каже, що незважаючі на свій вік, саме сама хотіла прийти на концерт, як у минулі роки минулого століття.

Організатори запевнили вдячних глядачів, що у майбутньому, а саме восені, благодійні концерти ще відбудуться.

">

 

Автор: МБФС

Акції фонду: 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 20202021

Мої відео