Спека не стала на заваді чергового пікника для дітей з особливими потребами. (Відео)

Спека не стала на заваді чергового пікника для дітей з особливими потребами. (Відео)
169535 ПЕРЕГЛЯДІВ

Нещодавно у Комунальному закладі «Дніпропетровський дитячий будинок інтернат» ДОР для дітей з інвалідністю відбувся святковий концерт, присвячений Міжнародному Дню захисту дітей.
А потім для вихованців закладу провели справжній пікник.
Відпочинок та спілкування на повітрі так сподобалось дітям, що вони висловили бажання ще провести подібний захід.


Міжнародний благодійний фонд Олександра Петровського «Солідарність» разом із нашими друзями, меценатом Емілєм Карленовичем Арутюняном та рестораном «Ікра», і в цей раз долучилися до доброї справи та допомогли дітям приготувати справжній пікник на подвір’ї будинку - інтернату. 
Незважаючі на спеку, у живописному місці, неподалік від ігрового майданчика та каплички, у затишку, знов зробили локацію. Накрили зручні столи, поставили невеличку музичну апаратуру для настрою, облаштували куточок з прохолодними напоями, соками та водою. В цей день справжні професіонали приготували піццу та суши і ще багато смачних та цікавих страв. Невимушена, добра та весела атмосфера панувала де кілька годин і сподобалась усім присутнім. 


Віце - президенти Міжнародного благодійного фонду Олександра Петровського «Солідарність» Яна Юріївна Іванілова та Світлана Миколаївна Сербіна та керуюча рестораном "Ікра" Олена Татьянченко, які взяли активну участь у підготовіці та організації пікника, відзначили, що такі зустрічі та спілкування дають позитив вихованцям, гостям, і дорослим і дітям. Адже для них головне - це увага та спілкування, можливість розуміти, що вони є частина нашого суспільства. Вони раді кожній новій зустрічі, особливо коли до них приходять їх справжні друзі.

 

">

 

Автор: МБФС

Акції фонду: 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 20202021

Мої відео