Дитяче свято в Дніпровському Інклюзивному центрі «DNIPRO SENSORY WORLD». (Відео)

Дитяче свято в Дніпровському Інклюзивному центрі «DNIPRO SENSORY WORLD». (Відео)
113384 ПЕРЕГЛЯДІВ

Напередодні Міжнародного Дня захисту дітей, в Інклюзивному Центрі гармонійного розвитку дитини і нейрореабілітації «DNIPRO SENSORY WORLD» провели свято для батьків та дітей, які постійно відвідують корисні заняття цього закладу. 
Діти та батьки взяли активну участь у святі разом із викладачами. Ніхто не залишився байдужим. А гарний настрій від веселої, активної та рухливої програми залишився у всіх присутніх. Окрім талановитих дітей та викладачів участь у святі взяли гості, які завітали до малюків з прекрасними подарунками! Були приємні сюрпризи і від нашого фонду. 
В цей день віце-президент Міжнародного благодійного фонду Олександра Петровського «Солідарність» Яна Юріївна Іванілова завітала в гості до своїх друзів і подарувала дітям цікаві, корисні ігри та іграшки. 
Також були подарунки і від центру розвитку дитини. 
Директор та засновник центру «Dnipro Sensory World» Анна Кириченко висловила щиру подяку Міжнародному благодійного фонду Олександра Петровського «Солідарність» і його керівництву за постійну увагу та допомогу дітям, підтримку спеціальних закладів, діяльність котрих спрямована на розвиток дітей з особливими потребами. 
Нагадаємо, що Інклюзивний Центр гармонійного розвитку дитини і нейрореабілітації «DNIPRO SENSORY WORLD» здійснює нейрореабілітації маленьких пацієнтів з особливими освітніми потребами за індивідуальними програмами. Для кожної дитини тут розробляється персональна програма, з урахуванням можливостей і запитів батьків. Поетапний розвиток дозволяє працювати з дітьми різного віку. Програми розраховані на дітей з розладами аутичного спектру, на дітей з розумовою відсталістю, затримкою психомоторного розвитку та різними розладами мови.

&t=4s

 

Автор: МБФС

Акції фонду: 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 20202021

Мої відео