В Дніпрі нагородили та відзначили призерку Світових та Європейських Чемпіонатів з вільної боротьби Ілону Прокопевнюк та її тренера.

В Дніпрі нагородили та відзначили призерку Світових та Європейських Чемпіонатів з вільної боротьби Ілону Прокопевнюк та її тренера.
224622 ПЕРЕГЛЯДІВ

В дніпровскій спортарені "OLIMPIA +" відбулася прес-конференція і урочисте нагородження Чемпіонки Європи з вільної боротьби 2019 р. серед жінок до 23 років, майстра спорту України міжнародного класу Ілони Прокопевнюк та її тренера Лозного Олександра Васильовича, який є Заслуженим тренером України.
Захід відбувся за ініциативи президента клубу спортивної боротьби «Ведмідь» і віце-президента асоціації спортивної боротьби України Євгена Миколайовича Василенка при підтримці Міжнародного благодійного фонду Олександра Петровського «Солідарність», який представляла віце-президент фонду Яна Юріївна Іванілова. 


Почесні гості разом із начальником управління фізичної культури та спорту Дніпропетровської ОДА Олександром Пшеничниковим та 
головою обласної федерації сучасного п’ятиборства, директором КЗ ДОЦФЗН «Спорт для всіх» Сергієм Тімарєвим нагородили та підтримали нашу спортсменку та її тренера фінансовою премією і вручили пам’ятні подарунки, в тому числі і атрибутику з логотипами фонду.

Як зазначила віце-президент Міжнародного благодійного фонду Олександра Петровського «Солідарність» Яна Юріївна Іванілова – «Ми ще з 2006 року року дружно співпрацюємо з клубом спортивної боротьби «Ведмідь» у різних напрямках спортивної боротьби (вільна та греко-римська боротьба, дзюдо). Ми фінансово підтримуємо наше майбутнє - молодих талановитих спортсменів, для їх подальшого спортивного та професійного зростання і в цілому допомагаємо виховувати здорове покоління наших дітей».

А ми нагадаємо, що майстер спорту України Міжнародного класу Ілона Прокопевнюк – дворазова Чемпіонка Європи з вільної боротьби серед жінок до 23 років. А також дворазова срібна призерка Чемпіонату Світу (U-23) і бронзова призерка Чемпіонату Європи серед дорослих. Останню перемогу наша спортсменка виборола на Чемпіонаті Європи – 2019 (U-23) у Сербії, в місті Новий Сад.
Ілона тренується в ДЮСШ № 2 м. Кривий Ріг під керівництвом свого тренера Олександра Лозного, який працює у спорті вже 31 рік. Родом вона з селища Великоолександрівка, що на Херсонщині і її мрія та мета потрапити на Олімпійські Ігри в Токіо.

Автор: МБФС

Акції фонду: 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 20202021

Мої відео