У ДНІПРІ ПРОЙШОВ V ВІДКРИТИЙ ФЕСТИВАЛЬ ЦИРКОВОГО МИСТЕЦТВА УКРАЇНИ «У КОЛІ ДРУЗІВ - 2019». (Відео)

У ДНІПРІ ПРОЙШОВ V ВІДКРИТИЙ ФЕСТИВАЛЬ ЦИРКОВОГО МИСТЕЦТВА УКРАЇНИ «У КОЛІ ДРУЗІВ - 2019». (Відео)
84662 ПЕРЕГЛЯДІВ

14 квітня 2019 року в обласному центрі Дніпропетровщини провели Всеукраїнський фестиваль циркового мистецтва. Організатори - Палац студентів Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара та громадська організація «У колі друзів» запросили на це свято дітей віком від 3-ох років та доросліше з 6-ти областей України і безумовно міста Дніпро. 
Головна мета та цілі цього фестивалю за словами організаторів, це підвищення ролі циркового мистецтва у гармонійному вихованні молоді, виявлення та підтримка талановитих виконавців і колективів, підвищення рівня виконавської майстерності, встановлення дружніх і творчих зв’язків між колективами та обмін творчим досвідом і зміцнення творчих зв’язків. Цього року фестиваль проводився в новому форматі: колективи надсилали відеозаписи своїх номерів, а компетентне журі на чолі з Олесею Шабашовою – дипломованим артистом цирку (повітряна гімнастика) Київської Муніципальної академії естрадного та циркового мистецтва, обирало кращі номери на Гала-концерт. Для фінальної частини було відібрано 16 номерів, у яких були задіяні понад 100 дітей з Харківської, Дніпропетровської, Запорізької, Донецької областей. Найменшим учасникам виповнилося всього три роки! Але незалежно від віку, рівень циркового мистецтва був на висоті!
Долучився до доброї справи і Міжнародний благодійний фонд Олександра Петровського «Солідарність», який організував для дітей і батьків Дніпровського центру соціальної підтримки для дітей та сімей «Добре вдома», відвідування найцікавішої програми фестивалю – фінальної частини виступів творчих колективів та гала-концерту. Діти та їх батьки із задоволенням спостерігали за цікавою і видовищною подією. Для них цей розважальний захід виявився корисним та пізнавальним і дозволив зайвий раз взяти участь у громадській події, що вкрай потрібно саме їм для соціалізації та адаптації в суспільстві.

А на фестивалі було на що подивитись. Серед номінацій циркового мистецтва були жонглювання (обручі, антипод, класичне жонглювання), гімнастика і партерна гімнастика, акробатика (стрибкова, силова, каучук), еквілібр, дресирування тварин, фокуси і ілюзія, клоунада та оригінальний жанр.
Солісти, колективи, групи представляли номери у своїй номінації і віковій категорії тривалістю від 2 до 4 хвилин.
А досвідчене журі визнавало кращих по загальним критеріям оцінок виступів у категоріях артистизм, оригінальність постановки, майстерність виконання, відповідність музичного супроводу, підбір і оригінальність костюмів і реквізиту, відповідність репертуару віковій категорії учасників, якість виконання трюків, кількість предметів (жонглювання), вміння дресирувальника спілкуватися з тваринами (дресирування) та акторська майстерність (клоунада). 
У підсумку Гран-прі Всеукраїнського фестивалю "У колі друзів - 2019" виборов Народний художній колектив танцювально-циркова студія «Надежда», Загальноосвітня школа № 158 м. Харків. (керівники: Крючкова Олена, Жигальцов В’ячеслав).

 

Автор: МБФС

Акції фонду: 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 20202021

Мої відео