Розширюємо нові знайомства для допомоги дітям з особливими потребами. (Відео)

Розширюємо нові знайомства для допомоги дітям з особливими потребами. (Відео)
29289 ПЕРЕГЛЯДІВ

2 квітня Україна відзначила Всесвітній день поширення інформації щодо проблем аутизму. Саме в цей день до Дніпровського Центру гармонійного розвитку дитини і нейрореабілітації «Dnipro Sensory World» завітали представники Міжнародного благодійного фонду Олександра Петровського «Солідарність» зі своїми друзями у складі віце-президента фонду Яни Юріївни Іванілової Яна Иванилова та керуючого партнера будівельної компанії «Comfort Сity» Дмитра Вячеславовича Капустіна. 


Інклюзивний Центр гармонійного розвитку дитини і нейрореабілітації «DNIPRO SENSORY WORLD» здійснює нейрореабілітації маленьких пацієнтів з особливими освітніми потребами за індивідуальними програмами. Для кожної дитини тут розробляється персональна програма, з урахуванням можливостей і запитів батьків. Поетапний розвиток дозволяє працювати з дітьми різного віку. Програми розраховані на дітей з розладами аутичного спектру, на дітей з розумовою відсталістю, затримкою психомоторного розвитку та різними розладами мови. Для корекції використовується комплексний підхід, який поєднує заняття з логопедом, дефектологом, психологом і фахівцем сенсорної інтеграції. З дитиною у центрі індивідуально працюють фахівці центру: логопед-дефектолог, психолог і сенд / арт-терапевт, фізіотерапевт, терапевт сенсорної інтеграції, терапевт темної сенсорної кімнати "снузелен", монтессори-терапевт, АВА-терапевт. Використовуються ефективні методи: інтерактивна пісочниця, мультисенсорная кімната "снузелен", сенсорна інтеграція, студія Монтессорі.


Директор та засновник центру «Dnipro Sensory World» Анна КириченкоAnna Kyrychenko зробила екскурсію для гостей, розповіла історію заснування закладу, а потім разом із віце-президентом Міжнародного благодійного фонду Олександра Петровського «Солідарність» Яною Юріївною Іваніловою
та керуючим партнером будівельної компанії «Comfort Сity» Дмитром Вячеславовичем Капустіним поспілкувались та домовились про подальшу співпрацю у допомозі розвитку центра і розширення такого напрямку саме у Дніпрі.

 

Автор: МБФС

Акції фонду: 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 20202021

Мої відео