День народження Дніпровського інклюзивного театру «Незабудки» та презентація фільму «Шляхом добра». (Відео)

День народження Дніпровського інклюзивного театру «Незабудки» та презентація фільму «Шляхом добра». (Відео)
252917 ПЕРЕГЛЯДІВ

21 березня 2019 року в Будинку культури та дозвілля «Кайдацький» Новокодацького району міста Дніпро пройшло справжнє свято для дітей з синдромом Дауна, які об‘єдналися в театр, котрому саме в цей день виповнився рік з дня створення. 
Дніпровський інклюзивний театр «Незабудки» відзначив свій день народження по театральному, на сцені. 


В цей день вітали юних артистів, їх батьків та режисера інклюзивного театру «Незабудки» Людмилу Журавель і всіх тих, хто допомагав і допомагає цим дітям соціально адаптуватися у суспільстві. Багато поздоровлень та подарунків подарували дітям в цей вечір. 
Були вони і від Міжнародного благодійного фонду Олександра Петровського "Солідарність", який постійно підтримує та вирішує багато організаційних проблем театру. 
Віце-президент фонду Яна Юріівна Іванілова привітала батьків, керівників, юних акторів зі сцени та вручила подарунки. Вітала дітлахів і віце-президент Міжнародного благодійного фонду Олександра Петровського "Солідарність" Світлана Сербіна, яка прийшла на свято з вихованцями Дніпровського Дитячого Будинку-Інтернату для дітей з інвалідністю. 
В цей вечір тут було справжнє театральне свято. Спочатку для всіх присутніх презентували і показали на великому екрані фільм про інклюзивний театр, який носить назву «Шляхом Добра» і вироблений Міжнародним благодійним фондом Олександра Петровського « Солідарність». Взагалі цей фільм є подарунком від фонду дітям та батькам театру «Незабудки». 
Концертна програма «Перший політ» була присвячена Міжнародному дню людей з синдромом Дауна та першої річниці інклюзивноготеатру «Незабудки». 
У програмі брали участь дитячі колективи міста: зразковий хореографічний ансамбль «Асорті», зразкова театральна школа-студія «Обережно! Діти!», Театральна студія «Успіх», народний театр «Чарівник», учениця музичної школи №16 Дар'я Шустова. 
Театр «Незабудки» представив увазі глядачів дві вистави: «Бременська історія» і «Політ». «Політ» - це прем'єра нового спектаклю, поставленого за повістю Річарда Баха «Чайка на ім'я Джонатан Лівінгстон».

 

 

 

Автор: МБФС

Акції фонду: 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 20202021

Мої відео