Свято Весни для батьків та дітей громадської організації «Серця Неспокійні».( Відео )

Свято Весни для батьків та дітей громадської організації «Серця Неспокійні».( Відео )
112411 ПЕРЕГЛЯДІВ

7 березня, у Дніпровському Будинку Культури «Кайдацький», громадська організація «Серця Неспокійні» разом із Міжнародним благодійним фондом Олександра Петровського «Солідарність» та своїми друзями - провели для батьків та дітей з інвалідністю та особливими потребами справжнє Свято Весни. Для гостей організували святкову концертну програму, розважальні ігри, виступи вокальних колективів Дніпра та юних талантів. Порадували і виступи юних фокусників та казкових героїв. А учень ЗОСШ № 3 Підгороднього Микита Ігнатенко, представник Спортивного клубу «Барс, Олімпійська Паланка» - продемонстрував вміння з такого виду спорту, як тхеквондо. Незважаючі на інвалідність він вже 6 років займається улюбленим видом спорту. 
На святі були присутні і гості із Кам’янського, які теж хочуть об’єднатися задля допомоги людям з різними проблемами. Після концертної програми, від Міжнародного благодійного фонду «Солідарність» усім жінкам, мамам, бабусям і безумовно найменшим маленьким дівчаткам подарували весняні квіти. Також віце-президент фонду Яна Юріївна Іванілова разом із представниками фонду та ГО «Серця Неспокійні» вручили усім дітям подарунки.


Нагадаємо, громадська організація «Серця Неспокійні» складається з дітей та батьків Новокодацького сімейного клубу, який створений сім’ями дітей - інвалідів для підтримки один одного та спілкування. Як зазначила віце-президент Міжнародного благодійного фонду Олександра Петровського «Солідарність» Яна Юріївна Іванілова – ця громадська організація є соціально активною і необхідно різним державним установам, службам соціального захисту звернути увагу на потреби батьків та дітей з інвалідністю. Їм потрібно приміщення для заходів та спілкувань, необхіден транспорт або соціальне таксі для пересування та багато іншого.


А зараз ці діти та батьки активні, раді і святкують весняне свято. На останок заходу було щире спілкування, спільне фото та святковий обід зі смаколиками, солодощами і млинцями.

 

Автор: МБФС

Акції фонду: 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 20202021

Мої відео