У Дніпрі провели ХХ ювілейний Всеукраїнський фестиваль «Століття грації та краси».

У Дніпрі провели ХХ ювілейний Всеукраїнський фестиваль «Століття грації та краси».
224428 ПЕРЕГЛЯДІВ

Міжнародний благодійний фонд Олександра Петровського «Солідарність» вже не перший рік допомагає і підтримує проведення фестивалю. І цьогоріч фінансово підтримали організаторів та придбали кубки, медалі та наградну атрибутику для переможців. Віце-президент фонду Яна Юріївна Іванілова особисто взяла участь у нагородженні – привітала учасників та вручила кубки і грамоти у різних номінаціях змагань.

Протягом двох днів, 2 та 3 березня 2019 року, понад 1000 учасників зі всієї України від 3 років і старше змагалисяся у видовищних конкурсних програмах у КСК "Шинник".
У програмі фестивалю провели : 
- конкурсна програма хореографічних постановок (соло, дует, малі форми, колективи та ансамблі), - конкурсна програма з повітряної гімнастики, - серія майстер-класів від зіркових членів журі, А також Конкурсна програма з повітряної гімнастики (гамаки, полотна)
Майстер - класи від Наталії Лігай та Романа Горбача (м. Херсон), Юлії Мізіної (м. Харків).

Гран – прі фестивалю завоювала Зразкова студія сучасної хореографії модерн – данс «Стиль», м. Запоріжжя. А Кубок Ірини Герліванової - виборов Зразковий хореографічний колектив «Бусинка» м. Дніпро, ДЮЦ «Штурм».

Ідея фестивалю «Століття грації та краси» належить Заслуженому працівнику освіти України, президенту Федерації фітнесу м. Дніпро, директору КПНЗ «Штурм» ДМР Ірині Герлівановій та Відміннику освіти України, віце-президенту Федерації Фітнесу м. Дніпро Євгенії Тимошевській. 
Фестиваль проводиться з метою пропаганди та подальшої популяризації хореографії, спортивного танцю, фітнесу та здорового способу життя серед широких верств населення.
Фестиваль є майданчиком для творчості танцювальних колективів, що працюють в напрямках вуличного і сучасного танцю і дає можливість колективам вийти за рамки звичного стилю, відкрити в собі нові грані і форми, представити публіці своє бачення танцювальної постановки.

Автор: МБФС

Акції фонду: 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 20202021

Мої відео