КОРИСНІ ПОДАРУНКИ ТА МАЙСТЕР-КЛАС ПО ЖИВОПИСУ ДЛЯ СЛАБОБАЧУЩИХ ДІТЕЙ ДНІПРА. (Відео)

КОРИСНІ ПОДАРУНКИ ТА МАЙСТЕР-КЛАС ПО ЖИВОПИСУ ДЛЯ СЛАБОБАЧУЩИХ ДІТЕЙ ДНІПРА. (Відео)
140419 ПЕРЕГЛЯДІВ

Представники Міжнародного благодійного фонду Олександра Петровського «Солідарність», на чолі з віце-президентом фонда Яною Юріівною Іваніловою, вже вдруге з офіційним візитом, відвідали Комунальний заклад «Навчально-реабілітаційний центр №12 Дніпропетровської обласноі ради, який знаходиться у місті Дніпро за адресою вул. Саранська, 6. 


Нагадаємо, що це державний загальноосвітній, навчально-виховнийта корекційно-відновлювальний заклад, діяльність якого спрямована на задоволення потреби дітей з аномалією зору у загальній освіті, соціально- психологічній, трудовій реабілітації та адаптації, створенні сприятливих умов доя розвитку та формування особистості громадянського суспільства, забезпечення її соціалізації. Тут постійно живуть та навчаються 200 дітей з особливими освітніми потребами, інвалідністю по зору та складними дефектами. Розподіляються вони по лікуванню на категорії. 
Тут вихованці інтернату з різних куточків області та Дніпра в закладі вивчаються і проживають.

Як завжди, завітала делегація фонду у заклад не з пустими руками.
В цей день, 14 лютого відзначається Міжнародний день дарування книг (International Book Giving Day). Тому вихованцям закладу привезли та подарували книги - кращі зразки художньої літератури з великим шрифтом на українській мові, які направлені на розвиток, логіку і які не перенапружують зір дітей. До того ж маленьким учням зі складним зором подарували спеціалізовані м‘які іграшки. Ці іграшки у вигляді звіряток, овочів та фруктів відтворюють у дитини представлення на те, що вона втримає у руках і таким чином допомагає орієнтуватися і вивчати навколишній світ. 


Також Міжнародний благодійний фонд Олександра Петровського «Солідарність» організував для вихованців закладу справжній майстер-клас по живопису з художником, професіоналом своєї справи Арманом Алахвердяном. Діти дізналися про те, як правильно малювати фарбами та олівцями і самі взяли участь у повноцінному уроку майстерності живопису.

Директор КЗ «Навчально-реабілітаційний центр №12 Дніпропетровської обласноі ради, Антоніна Іванівна Набокіна щіро подякувала фонду і особисто його президенту за увагу та потрібні і корисні подарунки, а Віце-президент Міжнародного благодійного фонду Олександра Петровського «Солідарність»
Яна Юріівна Іванілова відзначила високий рівень функціонування закладу і запевнила, що фонд і надалі буде співпрацювати з інтернатом і допомогати йому.

&t=39s

 

Автор: МБФС

Акції фонду: 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 20202021

Мої відео