Новий кардіограф та подарунки геріатричному пансіонату Дніпра. (Відео)

Новий кардіограф та подарунки геріатричному пансіонату Дніпра. (Відео)
168392 ПЕРЕГЛЯДІВ

Міжнародний благодійний фонд Олександра Петровського «Солідарність» надав чергову допомогу представникам закладу департаменту соціального захисту Дніпропетровської області. Це Комунальний заклад «Дніпропетровський геріатричний пансіонат Дніпропетровської обласної ради», який розташований в обласному центрі по вул. Гаванській, 15. (Це пансіонат для дорослих і тут перебувають 605 підопічних закладу - чоловіки та жінки літнього віку та інваліди 1 та 2 групи).


18 лютого 2019 року керівництву і медичним працівникам подарували сучасний багатофункціональний кардіограф останнього покоління. Віце-президент Міжнародного благодійного фонду Олександра Петровського «Солідарність» - Яна Юріівна Іванілова відзначила, що таке обладнання дуже важливе для мешканців пансіонату, а серед них багато важкохворих і з різними проблемами здоров’я.
Директор Комунального закладу «Дніпропетровський геріатричний пансіонат Дніпропетровської обласної ради» Олег Дмитрович Кондрашевський зазначив, що відтепер цей кардіограф допоможе виявляти і визначати проблеми і попереджати про стан здоров'я людей, які проживають в пансіонаті. Такий апарат може реально врятувати за рік 30-40 людських життів – особливо відмітив керівник закладу. 
«Тому хочу відверто і щиро подякувати і фонду і його президенту Олександру Володимировичу Петровському за вже постійну увагу та за таку оперативність, з якою вирішуються усі наші прохання та проблеми. К прикладу – 8 днів тому, при розвантаженні гуманітарного вантажу із Франції, я розповів про потрібність кардіографу у закладі. І вже сьогодні ми отримали новеньке сучасне обладнання. Кого ми тільки не просили придбати нам або подарувати нам хоча б подержаний апарат, але без результату. А тут така приємна несподіванка. Я просто у шоці від такої оперативності. Дякую ще раз Олександру Володимировичу Петровському».


Окрім подарунка закладу, порадували в цей день і колишніх вихованців Дніпровського Дитячого Будинку-Інтернату для дітей з інвалідністю, які тепер, з 18-річного віку проживать в геріатричному пансіонаті. І не просто проживають, а намагаються, незважаючі на інвалідність опорно-рухового апарату, працювати, робити вироби, які потрібні людям і взагалі заробляти на життя. Вони виробляють своїми руками сувенірну та святкову продукцію - чашки, кружки, посуд, футболки тощо. До того ж, незважаючі на інвалідність, вони займаються спортом і хочуть розміщувати на продукції елементи благодійності. В цей день син президента Міжнародного благодійного фонду Олександра Петровського «Солідарність» для них зробив корисну справу. Єрмак Петровський презентував гарний подарунок талановитим юнакам і подарував їм спеціальний термопрес, який дозволяє робити продукцію більш професійоно та якісно. Хлопці були у захваті від несподіванки та гарних емоцій.
Будемо сподіватись, що така увага до цього соціального закладу і до людей з різноманітними проблемами стане гарним прикладом і для інших дніпрян – підприємців, бізнесменів, організацій, фірм та підприємств.

&t=83s

 

 

Автор: МБФС

Акції фонду: 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 20202021

Мої відео