АКЦІЯ ДОБРОГО НАСТРОЮ ДЛЯ ДІТЕЙ З ОНКОЛОГІЧНИМИ ЗАХВОРЮВАННЯМИ У ВІДДІЛЕННЯ РЕКОНСТРУКТИВНОЇ ХІРУРГІЇ З ОНКОЛОГІЧНИМИ ЛІЖКАМИ ОБЛАСНОЇ ДИТЯЧОЇ ЛІКАРНІ ДНІПРА.

АКЦІЯ ДОБРОГО НАСТРОЮ ДЛЯ ДІТЕЙ З ОНКОЛОГІЧНИМИ ЗАХВОРЮВАННЯМИ У ВІДДІЛЕННЯ РЕКОНСТРУКТИВНОЇ ХІРУРГІЇ З ОНКОЛОГІЧНИМИ ЛІЖКАМИ ОБЛАСНОЇ ДИТЯЧОЇ ЛІКАРНІ ДНІПРА.
28513 ПЕРЕГЛЯДІВ

15 лютого кожного року суспільство відзначає Всесвітній день онкохворої дитини (International Childhood Cancer Day). Основною метою цього дня є привернення уваги громадськості до дітей, що страждають від онкологічних захворювань. Міжнародний благодійний фонд Олександра Петровського «Солідарність» завжди опікується такими малюками. І в цей день, представники фонду на чолі з віце-президентом Яною Юріївною Іваніловою, завітали до відділення реконструктивної хірургії з онкологічними ліжками обласної дитячої клінічної лікарні міста Дніпро.

Для маленьких пацієнтів організували справжню казкову програму. В гості до маленьких пацієнтів та їх батьків завітали справжні професіонали свого діла – анімаційний колектив, який носить назву «Студія свята Лучик». Казкові герої відвідали кожну палату відділення і приділили увагу кожній дитині. Для них окремо розігрували казкові сцени, грали в різноманітні ігри, надували повітряно-чарівні кульки. Співали пісні та просто спілкувались та дарували гарний настрій. Наприкінці свого візиту казкові герої запросили бажаючих в ігрову кімнату, де кожному подарували іграшку з повітряної кулі та зробили спільну світлину на пам’ять.Також для кожного малюка або більш дорослій дитині, спеціально запрошений арт гример-художник робив веселі та казкові малюнки.

Віце-президент Міжнародного благодійного фонда Олександра Петровського «Солідарність» Яна Юріївна Іванілова відзначила, що така увага вкрай необхідна дітям саме таких гематологічних відділеннь. Необхідно якомога частіше дарувати маленьким гарний настрій, доброту та частинку свого тепла. І хай цей настрій допоможе їм здолати їх хворобу.

А Міжнародний благодійний фонд Олександра Петровського «Солідарність» ще раз нагадує. що регулярна допомога онкохворим дітям дитячих відділеннь Дніпропетровської обласної клінічної лікарні дуже потрібна.

Автор: МБФС

Акції фонду: 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 20202021

Мої відео