Чергова гуманітарна допомога з Франції для Дніпровського геріатричного пансіонату! (Відео)

Чергова гуманітарна допомога з Франції для Дніпровського геріатричного пансіонату! (Відео)
57062 ПЕРЕГЛЯДІВ

Завдяки Міжнародному благодійному фонду Олександра Петровського «Солідарність», 
5-го лютого 2019 року, гуманітарну допомогу з Франції отримали представники закладу департаменту соціального захисту Дніпропетровської області. Це Комунальний заклад «Дніпропетровський геріатричний пансіонат Дніпропетровської обласної ради». (вул. Гаванська, 15 
м. Дніпро). (Це пансіонат для дорослих, тут перебувають 605 підопічних закладу- чоловіки та жінки літнього віку та інваліди 1 та 2 групи).
Благодійну акцію готовили заздалегідь разом із французькою волонтеркою українського походження Діаною Дольс. Вона керівник проекту гуманітарної допомоги - Асоціація "Медична та Благодійна Допомога Франція-Украïна".

Команди завантажників з Бордо, Приморськоï Шаранти, Верхньоï В'єни, Коррез та Клермон-Феран відпрацювали професійно. Завантажили допомогу у місті Коррез (Франція), серці територіï родини Жака Шiрака. До речі, Президентська родина багато допомагала цій резиденціï для стареньких та слідкувала за тим, щоб тарифи на перебування там залишалися доступними, бо зона, в якій він розташований, економічно небагата. 
Від Української сторони проект куріровав Міжнародний благодійний фонд Олександра Петровського «Солідарність». 
Спільними зусиллями провели велику роботу для з‘ясування кількості та необхідності обладнення для закладу Дніпра. Французький лікувальний комплекс міста Коррез (Франція), надав необхідне спеціалізоване обладнення і після прибуття його в нашу країну, вже українці здійснили транспортування вантажу, завдяки зусиллям генерального директора підприємства «Агро-Овен» Віктора Петровича Заворотнього, котрий забезпечив доставку від кордону до Дніпра. 
Надалі фонд забезпечив розмитнення спеціалізованого медичного обладнення і транспортування його до пансіонату. 


Серед речей, необхідних підопічним закладу соціального захисту - спеціалізовані медичні ліжки, матраци, стілець-туалет, поручні для недієздатних, візки недієздатним, медичні меблі, адаптори на туалети, крісла, приліжкові медичні тумбочки, спеціальні столики для харчування пенсіонерів та людей з інвалідністю, зручні крісла для переміщення, спеціальне обладнання для побутових зручностей інвалідів, медичні меблі, тубми та багато іншого. Усього 11 тонн вантажу. 
Фонд особисто дякує Сергію Черкасову та його команді за допомогу. Вони розвантажили медичне та допоміжне обладнання професійно та швидко.

Віце-президент Міжнародного благодійного фонду Олександра Петровського «Солідарність» - Яна Юріівна Іванілова відзначила, що це вже другий крок фонду у новій для себе категорії благодійності. Перший був здійснений у 2018 році.

Надалі у планах фонда продовження благодійної допомоги у цьому напрямку. Вже ведуться перемовини з медичними закладами Німеччини про доставку спеціалізованого медичного обладнання до Дніпра.

&t=5s

 

Автор: МБФС

Акції фонду: 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 20202021

Мої відео