ГАРНИЙ НАСТРІЙ ДОПОМАГАЄ БОРОТИСЯ ЗІ ХВОРОБОЮ. АКЦІЯ ДЛЯ ДІТЕЙ З ОНКОЛОГІЧНИМИ ЗАХВОРЮВАННЯМИ В ОБЛАСНІЙ ЛІКАРНІ ДНІПРА

ГАРНИЙ НАСТРІЙ ДОПОМАГАЄ БОРОТИСЯ ЗІ ХВОРОБОЮ. АКЦІЯ ДЛЯ ДІТЕЙ З ОНКОЛОГІЧНИМИ ЗАХВОРЮВАННЯМИ В ОБЛАСНІЙ ЛІКАРНІ ДНІПРА
251987 ПЕРЕГЛЯДІВ

4 лютого кожного року суспільство відзначає Всесвітній день боротьби проти раку. Це пам'ятна дата, що відзначається щорічно і проголошена «Міжнародним союзом по боротьбі з онкологічними захворюваннями» (UICC). Мета цього Міжнародного дня - підвищення обізнаності про рак, як про одне із найстрашніших захворювань сучасної цивілізації, залучення уваги до запобігання, виявлення та лікування цього захворювання. Найстрашніше, що від цієї хвороби страждають і діти. Міжнародний благодійний фонд Олександра Петровського «Солідарність» завжди опікується такими малюками. Обласне дитяче гематологічне відділення функціонує на базі КЗ «Дніпропетровська обласна дитяча клінічна лікарня», вул. Космічна 13 в місті Дніпро і кожен рік отримує неодноразову допомогу та підтримку. Міжнародний благодійний фонд Олександра Петровського «Солідарність» вже багато років співпрацює з гематологічним відділенням Обласної дитячої клінічної лікарні і регулярно надає індивідуальну допомогу онкохворим дітям, які перебувають тут на лікуванні, а також загальну допомогу. Відділення розраховане на перебування одночасно 25 дітей. Для лікування такого роду захворювань необхідна велика кількість складних процедур і дорогих ліків. Багато сімей, що потрапляють в таку нелегку ситуацію, потребують допомоги та підтримки.


Для дітей, які вражені онкологічними хворобами, вкрай важливо відчувати себе так само комфортно, як і вдома. Тому керівництво фонду у 2018 році подарувало гематологічному відділенню Дніпропетровської обласної лікарні - меблі для книжок, дитячі ігрові стіл і стільці, спеціальну дошку для малювання, книжки для читання і малюнки розмальовки, олівці для малювання, іграшки та багато іншого і тепер їм є де проводити час з більш гарним настроєм.
4 лютого 2019 року для дітей відділення, зусиллями аніматоров, фонд організував справжню казкову програму. В гості до маленьких пацієнтів та їх батьків завітали справжні професіонали свого діла – анімаційна команда, яка носить назву «Студія свята Лучик». Казкові герої відвідали кожну палату відділення і приділили увагу кожній дитині. Для них окремо розігрували казкові сцени, грали в різноманітні ігри, надували повітряно-чарівні кульки. Співали пісні та просто спілкувались та дарували гарний настрій. Також для кожного малюка або більш дорослій дитині, спеціально запрошений арт гример-художник робив веселі та казкові малюнки.

Віце-президент Міжнародного благодійного фонда Олександра Петровського «Солідарність» Яна Юріївна Іванілова відзначила, що така увага вкрай необхідна дітям саме такого гематологічного відділення. Необхідно якомога частіше дарувати маленьким гарний настрій, доброту та частинку свого тепла. І хай цей настрій допоможе їм здолати їх хворобу.
А Міжнародний благодійний фонд Олександра Петровського «Солідарність» ще раз нагадує. що допомога онкохворим дітям дитячого гематологічного відділення Дніпропетровської обласної лікарні дуже потрібна.

Автор: МБФС

Акції фонду: 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 20202021

Мої відео