Разом із фондом в Цирк на льоду. (Відео)

Разом із фондом в Цирк на льоду. (Відео)

Черговий раз Міжнародний благодійний фонд Олександра Петровського «Солідарність» провів цікавий та пізнавальний захід для дітей Дніпра разом зі своїми друзями, для дітей та батьків благодійної організації- благодійний фонд «Добра планета». Це не перший захід для дітей з особливими потребами. Наш фонд завжди допомагає дітям з інвалідністю у різних сферах життя та багатьом закладам і організаціям обласного центра Дніпропетровщини. 
Нагадаємо, що благодійна організація благодійний фонд «Добра планета» опікується особливими дітьми та дітьми з інвалідністю, які проживають з батьками. 
Саме для таких дітей та іх батьків Міжнародний благодійний фонд Олександра Петровського «Солідарність» зробив приємну справу і придбав 30 квитків на казкову виставу у Дніпровському Державному цирку, де проходить уявлення з артистами та звірями на льоду.

Діти та дорослі побачили справжнє файєр-шоу, виступи повітряних акробатів, фокусників, клоунів, фігуристів, а також виступи професійних дресирувальників з мавпами та ведмедями. Діти та дорослі отримали приємні враження від цього культурного заходу. Як відзначили віце-президент Міжнародного благодійного фонду Олександра Петровського «Солідарність» Яна Юріівна Іванілова та заступник директора благодійноі організаціі благодійний фонд «Добра планета» Наталя Сергійовна Малютіна - такі заходи дуже важливі для таких дітей. Вони дозволяють юним дніпрянам соціально адаптуватися у нашому житті і відчути себе повноцінним громадянами нашої країни і нашого суспільства. 
Окрім задоволення від циркової програми діти та їх батьки добре поспілкувались, зробили загальну світлину та фото у цирку собі на згадку.

 

Автор: МБФС