Цікава та пізнавальна екскурсія для дітей у Всеукраїнський День Рятувальника. (Відео)

Цікава та пізнавальна екскурсія для дітей у Всеукраїнський День Рятувальника. (Відео)
139490 ПЕРЕГЛЯДІВ

Черговий раз Міжнародний благодійний фонд Олександра Петровського «Солідарність» провів цікавий та пізнавальний захід для дітей Дніпра. У Всеукраїнський день Рятувальника, для дітей культурно-духовного центру Дніпровської Єпархії УПЦ КП «Українське подвір’я», дітей та батьків благодійної організації- благодійний фонд «Добра планета» та громадської організації «ДАСІД», організували екскурсію до дев’ятнадцятої державної рятувально-пожежної частини міста Дніпро, яка розташована в районі житлових масивів Тополя.

Нагадаємо, що благодійна організація благодійний фонд «Добра планета» опікується особливоми дітьми та дітьми з інвалідністю, які проживають з батьками. А «ДАСІД» - це організація яка опікується дітьми та дорослими з синдромом Дауна. ДЦП, а також членами їх сімей.
Цей день дітлахи та їх батьки не забудуть надовго. Представники частини, незважаючи на бойову оперативну службу, достатньо приділили уваги юним дніпрянам. Спочатку своєрідній делегації показали нещодавно відкритий пам’ятник пожежно-рятувальному автомобілю, як символу пожежної служби. 

А потім ознайомили зі службовими приміщеннями, автопарком та умовами оперативної роботи підрозділу. До того ж представник частини, заступник начальника дев’ятнадцятої державноі рятувально-пожежної частини міста Дніпро Олексій Чижов, який проводив екскурсію, ретельно розповів не тільки про умови праці та життя пожежних, а й про правила безпеки, технічні аспекти технічних засобів пожежно-рятувальної служби та про цікаві, незвичні історії, які траплялися в їх роботі.

Завітали гості і в диспетчерську службу, куди поступають сигнали від громадян та організацій міста та області. Діти та їх батьки змогли наживо спостерігати за роботою службовців. В їх присутності, по гучному зв'язку, поступив сигнал про надзвичайний випадок....
Терміново потрібно було рятувати маленьке кошеня, яка опинилася на дуже високому дереві. Безумовно це розвеселило дітей, а спеціальна машина з великою пожежною дробиною терміново поїхала рятувати нашого «меншого брата». 

Екскурсія продовжувалася і гостям показали Тренувальний полігон, який складається зі спостережної вишки, тренувальної палатки-шатра, спортивного майданчика і смуги перешкод. Маленькі екскурсанти теж ознайомилися з усіма об’єктами і добре фізично себе навантажили. На останок господарі зробили усім сюрприз. Кожен бажаючий зміг приміряти на себе справжню форму пожежного, спеціальну каску-шолом та пожежний костюм. 

А потім всі бажаючі потренувалися з гідравлічним пожежним шлангом-рукавом. В цілому діти та їх батьки отримали справжнє задоволення від цікавоі та пізнавальноі екскурсії. Як зазначила віце-президент Міжнародного благодійного фонду Олександра Петровського «Солідарність» Яна Юріївна Іванілова -«Такі екскурсії цікаві насамперед тому, що вони проходять у незвичному форматі, такі форми пізнання є цікавими і корисними для дітей та дорослих одночасно. Фонд і надалі буде робити все можливе для дітей Дніпра і особливо для дітей з інвалідністю та особливими потребами».
По закінченні цікавоі подорожі гості подякували за екскурсію та зробили спільне фото.

Автор: МБФС

Акції фонду: 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 20202021

Мої відео