У Дніпрі відкрилася фотовиставка нового проекту «Українського Подвір‘я» - «НЕзалежні». (Відео)

У Дніпрі відкрилася фотовиставка нового проекту «Українського Подвір‘я» - «НЕзалежні». (Відео)
28547 ПЕРЕГЛЯДІВ

Як ми вже вам повідомляли, у Дніпрі розпочався новий соціально-мистецький проект "НЕзалежні", який реалізовується культурно-духовним центром «Українське Подвір‘я», завдяки ініціативі батьків дітей з інвалідністю за підтримки Міжнародного Благодійного Фонду Олександра Петровського "Солідарність".
Проект покликаний привернути увагу суспільства до людей з інвалідністю і донести людям, що вади здоров'я, фізична обмеженість не стоять на заваді, коли дитина вміє мріяти та прагне жити на повну силу.

Реалізують цей проект фотограф Едуард Гапіч та режисер Сергій Фомкін. Перший етап, це робота фотографа, завдяки чому і вдалося відкрити повноцінну фотовиставку. Місце для фінального фотоетапу цього соціального проекту люб‘язно надала арт галерея «ПІОН» (власник Карен Аршакян). Саме тут 14 вересня зібралися учасники проекту - організатори, представники громадськості, духовенства та ЗМІ. Від Дніпровської Єпархії УПЦ КП на свято завітали Єпмскоп Дніпровський та Криворізький Симеон, Секретар Єпархії, протоієрей Віталій Лопушанський та військовий капелан Дмитро Поворотний. Від Міжнародного благодійного фонду Олександра Петровського «Солідарність» була присутня віце-президент фонду Яна Іванілова. 

Також подивитися на фото Єдуарда Гапіча прийшли герої проекту та їх батьки, волонтери, письменники та представники культури і пересічні громадяни. Після вітальних промов та благословення Владики Симеона, директор культурно-духовного центра «Українське Подвір‘я» - Наталя Гейман оголосила виставку відкритою.
Відтепер, протягом 4 днів, з 14 по 18 вересня, кожен бажаючий дніпрянин зможе абсолютно безкоштовно познайомитись з цікавими роботами про юних дніпровців.
В проекті «Незалежні» брали участь більше 20 дітей та використовувалися 10 локацій. Діти були різного віку та соціального статусу. Але для них це нова можливість спробувати в житті щось нове, проявити себе у статусі героя проекту та фільма.
Місця зйомки обирали відповідно до мрій та вподобань дітей. За творчим задумом організаторів проекту, вже були зроблені фото та відео зйомки у Музеї Українського Сучасного Живопису, на футбольному полі та в Єпархіальному Управлінні УПЦ КП. Зробили фотосесію і в «Українському Подвір‘і», де для дітей провели майстер-клас з живопису. 

Це перший етап проекту "НЕзалежні" і він завершився великою фото виставкою. Другий етап - презентація фільму, запланований пізніше.

Автор: МБФС

Акції фонду: 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 20202021

Мої відео