У Дніпрі провели Всесвітній тур «Біг + Стрільба з лазерного пістолета».

У Дніпрі  провели  Всесвітній тур  «Біг +  Стрільба з  лазерного  пістолета».
167309 ПЕРЕГЛЯДІВ

Третій Всеукраїнський етап проекту міжнародної федерації сучасного п'ятиборства «Всесвітній лазер - ран міський тур» пройшов у місті Дніпро на Фестивальному причалі в рамках святкування дня Міста, за підтримки Міжнародного благодійного фонда Олександра Петровського «Солідарність». У змаганнях взяли участь 261 учасник, серед яких були елітні атлети, а також діти та ветерани спорту. Представники цього виду приїхали позмагатися з 5-ти областей України: Київа, Донецька, Харкова, Дніпра та Житомира. 

Вони приїхали не тільки для участі в змаганнях, але і також для святкування історичної дати - «Першого міжнародного дня п'ятиборця».
Перед самим початком змагань оргкомітет отримав метеозвернення погоди, про насування грози та штормове попередження!
Місто зустріло учасників холодної, дощової та екстремально вітряною погодою. Але, це не стало перешкодою для спортсменів, практично всі вони прибули до місця змагань вчасно. Більшість з них п'ятиборці. Віце-президент української федерації сучасного п'ятиборства Сергій Тімарєв тепло привітав всіх учасників змагань, їх сім'ї і друзів, а також глядачів. У своїй промові він зазначив, що «День сучасного п'ятиборства» - це найбільший подарунок для всіх п'ятиборців світу.

Сергій Тімара подякував Міжнародній федерації сучасного п'ятиборства і Міжнародному благодійному фонду Олександра Петровського «Солідарність» за їх підтримку: «Завдяки міжнародному союзу сучасного п'ятиборства і Фонду Олександра Петровського «Солідарність», ми святкуємо перший міжнародний день сучасного п'ятиборства, як справжні п'ятиборці - змагаючись! Також, як і професійні атлети, які виступають зараз на чемпіонаті світу в Мехіко-сіті . Висловлюємо величезну подяку всім учасникам, тренерам, організаційному комітету, міжнародної федерації сучасного п'ятиборства і Міжнародному благодійному фонду Олександра Петровського «Солідарність», за підтримку і позитивні емоції».

Відмінна організація, щасливі спортсмени і тренери, чудова атмосфера, досвідчена команда організаторів, лазерне обладнання від міжнародного союзу сучасного п'ятиборства, а також спонсорська підтримка зробили «Лазер-Ран» в Дніпрі одними з найбільш пам'ятних змагань в цьому сезоні.

Автор: МБФС

Акції фонду: 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 20202021

Мої відео