ЗАВДЯКИ ФОНДУ, ДІТИ РОДИН ГЕРОЇВ АТО З ДНІПРА, ЦЬОГО ЛІТА ВІДПОЧИЛИ У СУЧАСНОМУ ДИТЯЧОМУ ТАБІРІ «ЄВРОКЕМП».

ЗАВДЯКИ ФОНДУ, ДІТИ РОДИН ГЕРОЇВ АТО З ДНІПРА, ЦЬОГО ЛІТА ВІДПОЧИЛИ У СУЧАСНОМУ ДИТЯЧОМУ ТАБІРІ «ЄВРОКЕМП».
222599 ПЕРЕГЛЯДІВ

Чергова акція Міжнародного благодійного фонду Олександра Петровського «Солідарність» завершилася гарним настроєм дітей та позитивом для їх батьків та близьких. Діти з Дніпра, діти героїв АТО змогли провести багато днів активного відпочинку в Межигір’ї. Саме там , у мальовничих містах Київщини відкрили сучасний дитячий, адаптований для усіх категорій дітей, табір «Єврокемп». В рамках програми фонду «Соціальні канікули» – три Дніпровські делегації, упродовж літніх місяців 2018 року вирушали з обласного центру на відпочинок. Кожного разу Міжнародний благодійний фонд Олександра Петровського «Солідарність» відправляв групу юних представників обласного центру та супроводжуючих дорослих.

В Межигір’ї діти відпочили, оздоровилися та привезли багато позитивних емоцій і вражень. Окрім програми табору, дітям запропонували такі розваги, як верхова їзда, катання на літніх сноубордах. А також проходили майстер класи направлені на пошук талантів у дітей. Разом з представниками Дніпра, дітьми героїв АТО, у таборі відпочивали і юні українці з родин загиблих у війні на Донбасі, громадської організації «Серця Кіборгів».

Це не перша акція фонду подібного роду. Раніше в рамках програми «Соціальні канікули» фонд вже організовував різні поїздки для дітей і в Україні і за кордоном. А цього разу дітей відправляли на відпочинок завдяки зусиллям Міжнародного благодійного фонду Олександра Петровського «Солідарність» (віце-президент Яна Іванілова) і представникам міської ради Дніпра (Дмітрова Юлія — депутат міської ради).
Протягом цього літа було три зміни для цієї категорії дітей.
І для них було дуже важливо відпочити, психологічно розвантажитись та змінити обстановку.

Автор: МБФС

Акції фонду: 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 20202021

Мої відео