Фонд допомагає маленькому хлопчику Вані у боротьбі з важкою хворобою.

Фонд допомагає маленькому хлопчику Вані у боротьбі з важкою хворобою.
56005 ПЕРЕГЛЯДІВ

Діагноз Вані - Гідроцефалія, ДЦП, спастичний тетрапарез, часткова атрофiя ЗР, вивих правого стегна, підвивих лівого стегна, вальгус стоп, контрактура колінного суглоба. За 3 роки Ванюша пройшов дуже важкий період. Це 5 операцій. Заміна шунта в серпні 2015 року. Через 4 місяці операція по нейротоміі на правій нозі і тривалий період відновлення. Далі в процесі підготовки до чергової інтенсивної реабілітації у Вані виявили вивих правого стегна і підвивих лівого стегна, було прийнято рішення про хірургічне лікування і вже в квітні 2016 Івану зробили першу важку операцію по ортопедії, після якої він пробув в гіпсах 2 місяці. Наступним важким етапом стала реабілітація, знаходження в пластиковій шині, стояння в ортезах щодня по 3-4 години і постійні фізичні навантаження (масажі, розробки суглобів, ЛФК). Все це дозволило Ванюші пройти інтенсивний 1-й курс фізичної реабілітації , після якого він закріпив всі свої досягнення і придбав нові навички. А найголовніше - показав, що може пройти своїми ніжками, невпевнено, з великим страхом, але ці перші самостійні кроки вселили надію, що Ваня все зможе! 

Він справжній боєць! І ось, в березні 2017 була вже друга операція - зняття пластини і підвивих лівого стегна, знаходження в гіпсових пов'язках місяць, непрості два тижні після гіпсування, знову пластикова шина і попереду ще важкий і продуктивний етап домашньої реабілітації. Листопад 2017 - третій етап хірургічного лікування (видалення пластини з лівого стегна). На цьому історія випробувань не закінчилася. У березні 2018 року в ході підготовки до чергової реабілітації виявлена кіста на голівці тазостегнового суглоба і знову операція …
Так 3.04.2018 року Ванюшу черговий раз прооперували і почався важкий процес відновлення.

Представники Міжнародного фонду Олександра Петровського «Солідарність» знайомі з Ванею з попередніх заходів, що влаштовувалися силами фонду і не могли залишитись осторонь. Так для Ванюши забезпечили курс відновлюючого масажу і часткове обстеження.Ані Ванюшини батьки , ані сам юний герой не падають духом і роблять все можливе щоб скоріше відновиться і активно продовжувати шлях до здорового життя. Адже емоційна сторона це абсолютно інша історія, де біль і важкість переходила в радість і впевненість, де сльози відчаю перекочувалися в сльози радості, що є успіхи і результати. Коли крім лікарняних стін є інше життя - його потрібно показувати, давати дитині насолоджуватися дитинством. Боротися незважаючи ні на що, жити з вірою в душі і в серці, що все добре, а буде ще краще !!!

Запорізький філіал Міжнародного благодійного фонду Олександра Петровського «Солідарність».

Автор: МБФС

Акції фонду: 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 20202021

Мої відео