ДІТИ ГЕРОЇВ АТО З ДНІПРА ВІДПРАВИЛИСЯ У СУЧАСНИЙ ДИТЯЧИЙ ТАБІР «ЄВРОКЕМП».

ДІТИ ГЕРОЇВ АТО З ДНІПРА ВІДПРАВИЛИСЯ У СУЧАСНИЙ ДИТЯЧИЙ ТАБІР «ЄВРОКЕМП».
83737 ПЕРЕГЛЯДІВ

Чергова акція Міжнародного благодійного фонду Олександра Петровського «Солідарність». Діти з Дніпра, діти героїв АТО зможуть провести 11 днів активного відпочинку в Межигір’ї. Саме тут, у мальовничих містах Київщини відкрили сучасний дитячий, адаптований для усіх категорій дітей, табір «Єврокемп».

16 липня, в рамках програми фонду «Соціальні канікули» – Дніпровська делегація вирушила з центрального ж д вокзалу Дніпра на відпочинок. Отже Міжнародний благодійний фонд Олександра Петровського «Солідарність» відправив групу в складі одинадцяти юних представників обласного центру та супроводжуючих дорослих. Там вони зможуть відпочити, оздоровитися і привезти багато позитивних емоцій і вражень. Окрім програми табору, дітям запропонують такі розваги, як верхова їзда, катання на літніх сноубордах. А також будуть проходити майстер класи направлені на пошук талантів у дітей. Разом з представниками Дніпра, дітьми героїв АТО, у таборі будуть відпочивати і юні українці з родин загиблих у війні на Донбасі, громадської організації «Серця Кіборгів».

Це не перша акція фонду подібного роду. Раніше в рамках програми «Соціальні канікули» фонд вже організовував різні поїздки для дітей і в Україні і за кордоном. А цього разу дітей відправили на відпочинок завдяки зусиллям Міжнародного благодійного фонду Олександра Петровського «Солідарність» (віце-президент Яна Іванілова) і представникам міської ради Дніпра (Дмітрова Юлія - депутат міської ради Дніпра). Дітей будуть відправляти у Межигір’я де кілька разів. Усього, протягом літа буде три зміни для цієї категорії дітей,які зможуть психологічно розвантажитись та змінити обстановку.

Автор: МБФС

Акції фонду: 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 20202021

Мої відео