Відпочинок на Чорному морі для вихованців Дніпровського Будинку -Інтернату завершився.

Відпочинок на Чорному морі для вихованців Дніпровського Будинку -Інтернату завершився.
84015 ПЕРЕГЛЯДІВ

В рамках щорічної програми «Соціальні канікули» - Міжнародний благодійний фонд Олександра Петровського «Солідарність» організував для вихованців дітей з інвалідністю Комунального закладу «Дніпропетровський дитячий будинок інтернат» ДОР, поїздку на морський курорт. 19 дітей та 4 дорослих супроводжуючих відпочивали та оздоровлювалися на Чорному морі. 

Місцем їх розташування на два тижні став пансіонат «Маяк», котрий знаходиться в місті Залізний Порт (Херсонська область). Там є всі умови для комфортного перебування дітей з інвалідністю, добре харчування та гарний пляж. У вільний час діти відпочивали, дихали свіжим морським повітрям, займалися цікавими справами у секціях на вибір, спілкувалися зі своїми новими друзями, читали книжки. Для них організовували конкурси та розважальні програми, дискотеки. Безумовно діти приймали водні морські процедури, розважалися на пляжі, будували пісочні замки і каталися на матрацах. 

Для таких дітей, і маленьких і більш дорослих, дуже важливо будо побачити щось нове і цікаве. І вони це отримали.
Взагалі програма фонду «Соціальні канікули» діє вже не перший рік і орієнтована на соціально незахищені категорії населення і представників дитячих будинків інтернатів в рамках екскурсійних та оздоровчих заходів. 

Як відзначила віце-президент фонду Яна Юріївна Іванілова – «Ми зробили все можливе для того, щоб наші друзі і підопічні змогли здійснити цю подорож та справжній відпочинок на морському курорті. Заздалегідь були придбані путівки і організована доставка з супроводжуючими особами. Ми вважаємо дуже важливим оздоровчий процес для таких дітей саме на морському курорті, особливо після активного, насиченого подіями навчального року».
Після нових вражень та приємних зустрічей і знайомств усі мандрівники повернулися додому, до Дніпра у гарному настрої. Говорять, що цього відпочинку і заряду бадьорості їм вистачить на наступний рік. 

Тому що знають, їх друзі, представники Міжнародного благодійного фонду Олександра Петровського «Солідарність» ніколи не підведуть і зроблять все можливе, щоб вихованцям «Дніпропетровського дитячого будинку інтернату» було зручно, весело і комфортно не тільки на відпочинку, а й протягом усього року.

Автор: МБФС

Акції фонду: 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 20202021

Мої відео