До сонця і моря з гарним настроєм.

До сонця і моря з гарним настроєм.
166723 ПЕРЕГЛЯДІВ

В рамках щорічної програми «Соціальні канікули» - Міжнародний благодійний фонд Олександра Петровського «Солідарність» організував для вихованців дітей з інвалідністю Комунального закладу «Дніпропетровський дитячий будинок інтернат» ДОР, поїздку на морський курорт.

Програма фонду «Соціальні канікули» діє вже не перший рік і орієнтована на соціально незахищені категорії населення і представників дитячих будинків інтернатів в рамках екскурсійних та оздоровчих заходів.
Як зазначила віце-президент фонду Яна Юріївна Іванілова – «Ми зробили все можливе для того, щоб наші друзі і підопічні змогли здійснити цю подорож. Були придбані путівки і організована доставка з супроводжуючими особами. Ми вважаємо дуже важливим оздоровчий процес для таких дітей саме на морському курорті, особливо після активного, насиченого подіями навчального року».

Відтепер 19 дітей та 4 дорослих супроводжуючих відправились на відпочинок та оздоровлення до Чорного моря. Місцем їх розташування на два тижні стане пансіонат «Маяк», котрий знаходиться в місті Залізний Порт (Херсонська область). Там є всі умови для комфортного перебування дітей з інвалідністю, добре харчування та гарний пляж. У вільний час діти будуть відпочивати, дихати свіжим морським повітрям, займатися у секціях на вибір, спілкуватися, читати книжки та просто робити прогулянки. І безумовно приймати водні морські процедури.

Для таких дітей, і маленьких і більш дорослих, дуже важливо побачити щось нове і цікаве. Доставив їх до курорту комфортабельний автобус. А з собою взяли усе необхідне для потреб дітей з інвалідністю. В очікуванні нових вражень та приємних зустрічей і знайомств усі мандрівники відправились у подорож у гарному настрої.

Тому що знають, їх друзі, представники Міжнародного благодійного фонду Олександра Петровського «Солідарність» ніколи не підведуть і зроблять все можливе, щоб вихованцям «Дніпропетровського дитячого будинку інтернату» було зручно, весело і комфортно.

Автор: МБФС

Акції фонду: 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 20202021

Мої відео