Відпочинок та літнє таборуання принесли радість дітям «Українського Подвір я» та їх друзям.

Відпочинок та літнє таборуання принесли радість дітям «Українського Подвір я» та їх друзям.
111682 ПЕРЕГЛЯДІВ

Діти та батьки «Украінського Подвір‘я» Дніпровської Єпархії УПЦ КП, разом із дітьми сімей учасників АТО та представниками сімей дітей з інвалідністю «Серця Неспокійні» провели де кілька днів на відпочинку у мальовничих містах Дніпропетровщини.Ця цікава та корисна подорож для дітей стала можливою завдяки ініціативі Єпископа Дніпровського та Криворізького Владики Симеона та підтримці президента Міжнародного благодійного фонду «Солідарність» Олександра Володимировича Петровського, який організував зручний транспорт і всі інші умови для комфортного перебування дітей. Делегація із 26 осіб перебувала з 22 по 24 червня в селі Судівка, Петриківського району, на гостинному подвір'ї садиби "Благодатне".

Саме тут діти та їх батьки весело і корисно проводили час. Разом із делегацією у подорож відправився і представник Дніпровської Єпархії УПЦ КП, отець Ярослав Матюнка. По прибутті він благословив табір і наставив дітей на гарний відпочинок та добрий настрій.

Це місце ідеально підійшло для такого активного виду відпочинку.Тут практично немаєлюдей, гарна природа і багато тварин.

Три дні усі разом, діти відпочивали, пізнавали один одного , разом із дорослими розважалися, грали в рухливі ігри, читали книжки та вчили українські пісні.Також разом із дорослими робили майстр-класи по Петріківському розпису і просто малювалии на природі та свіжому повітрі.

Казкові пригоди веселої компанії були веселими та цікавими. На просторах Січеславщини усі разом пізнавали природу та свої можливості. Купалися в чистому ставку, де водиться різноманітна риба,спостерігали за тваринами, птахами, які звили гніздо з пташенятамипрсто поруч з табором, годували страусів, навіть рятували пташенят, які випали з гнізда.Для діток з інвалідністю влаштували водні бої, що викликало на їх обличчях посмішки та радість.

Діти навчились елементарним правилам виживанням в лісі, ходили на пошуки скарбів та смажили на вогнищі сосиски. А вечірні посиденьки біля ватри, супроводжувались українськими народними піснями. Також до дітей завітали гості - дівчата з Шульгівки, які розповіли про петриківський розпис та влаштували нам ще один майстер-клас.

ДелегаціяДніпровськоїЄпархіїтаМіжнародногоблагодійногофондуОлександраПетровського«Солідарність»залишили по собі приємне враження у господарів , які запросили усіх знов до себе у гості.

«Головна мета цьоого триденного таборування – навчити дітей взаємодопомозі, співпереживанні та солідарності. І ми щіро вдячні президенту Міжнародногоблагодійногофонду«Солідарність»ОлександруВолодимировичуПетровськомузаможливістьцієїпоїздкитазаувагудодітей» - говорить директор культурно-духовного центру «Українське Подвір’я» Наталя Гейман.

А Віце-президент Міжнародного благодійного фонду Олександра Петровського «Солідарність» - Яна Іванілова відзначила, що насамперед для дітей «Українського Подвір’я» це дуже важливий досвід в їх житті, це допоможе їм стати добрішими і розуміти співчуття та повагу.

Усі разом солідарні в тому, що дітки з інвалідністю змогли побувати на природі та покупатись в озері, відчути підтримку своїх однолітків та подружитись з ними. Вониповернулись додому повні сил, позитивних емоцій, яскравих вражень та з бажанням подорожувати рідним краєм і надалі.

Автор: МБФС

Акції фонду: 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 20202021

Мої відео