Разом на природу за новими враженнями.

Разом на природу за новими враженнями.
28353 ПЕРЕГЛЯДІВ

Діти та батьки «Украінського Подвір‘я» Дніпровської Єпархії УПЦ КП, разом із дітьми сімей учасників АТО та представниками сімей дітей з інвалідністю «Серця Неспокійні», відправилися до літнього таборування. Окрім дітей делегацію склали вчителі, батьки, волонтери та представники Єпархії.

Ця цікава та корисна подорож для дітей стала можливою завдяки ініціативі Єпископа Дніпровського та Криворізького Владики Симеона та підтримці президента Міжнародного благодійного фонду «Солідарність» Олександра Володимировича Петровського, який організував зручний транспорт і всі інші умови для комфортного перебування дітей у мальовничих природних містах Дніпропетровщини.

Місце розташування - Петріківський район, селище Судівка, табір носить назву Благодатне. Місце шукали досить довгий час, але воно ідеально підходить для такого активного виду відпочинку.Тут нема людей, гарна природа і багато тварин. Три дні усі разом, діти будуть відпочивати, пізнавати один одного в цьому інклюзивному таборуванні, будуть разом із дорослими розважатися, грати в рухливі ігри, читати книжки та вчити українські пісні.Також будуть разом із дорослими робити майстр-класи по Петріківському розпису і просто малювати на природі.
Головна мета цьоого триденного таборування – навчити дітей взаємодопомозі, співпереживанні та солідарності – говорить директор культурно-духовного центру «Українське Подвір’я» Наталя Гейман.
А Віце-президент Міжнародного благодійного фонду Олександра Петровського «Солідарність» - Яна Іванілова відзначила, що насамперед для дітей «Українського Подвір’я» це дуже важливий досвід в їх житті, це допоможе їм стати добрішими і розуміти співчуття та повагу.

Разом із делегацією у подорож відправився і представник Дніпровської Єпархії УПЦ КП, отець Ярослав Матюнка. Вже на місці він благословить табір і наставить дітей на гарний відпочинок та добрий настрій.

Автор: МБФС

Акції фонду: 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 20202021

Мої відео