За підтримки фонду, у Дніпрі провели Відкритий чемпіонат України з сучасного п’ятиборства.

За підтримки фонду, у Дніпрі провели Відкритий чемпіонат України з сучасного п’ятиборства.
222128 ПЕРЕГЛЯДІВ

У Дніпрі 9 по 11 червня 2018 року на аренах СК «Метеор» та КПНЗ «СДЮШОР з кінного спорту» ДМР провели Відкритий чемпіонат України з сучасного п’ятиборства. У цих змаганнях взяли участь більше ста п’ятиборців з України та Чехії. Змагання пройшли за підтримки Міжнародного благодійного фонду Олександра Петровського «Солідарність».

В заключний день змагань переможців визначали у кінному спорті на території Дніпровської Кінно-спортивної школи Олімпійського резерву України.
В цей день сюди запросили дітей та їх батьків культурно-духовного центру «Українське Подвір’я» Дніпровської Єпархії УПЦ КП, на
чолі з почесними гостями змагань, віце-президентом Міжнародного благодійного фонду Олександра Петровського «Солідарність» Яной Іваніловою та настоятелем храму на честь ікони Божої Матері «Несподівана Радість» - ієромонахом Ісаакієм. 

А також разом із директором закладу Наталієй Гейман і кліриком храму «Несподівана Радість» Ярославом Матюнкою.


Міжнародний благодійний фонд Олександра Петровського «Солідарність» забезпечив делегацію транспортом та розважальною і пізнавальною програмою. Спочатку усі разом подивились спортивну програму Відкритого чемпіонату України з сучасного п’ятиборства та повболювали за спортсменів та їх коней.

Потім для дітей організували екскурсію, розповіли про умови тренування і догляду за тваринами. Діти змогли оглянути приміщення кінно-спортивної школи, поспілкуватись з тренерами та спортсменами.

Також їм дали можливість погодувати коней спеціально заготовленим кормом. Отримали насолоду діти та батьки «Українського Подвір’я» від прогулянки верхом на спортивному коні, учасникові змагань.

Ну а потім було урочисте нагородження переможців. За результатами цих стартів визначили склад національної збірної України для участі у Чемпіонаті світу та Чемпіонаті Європи. Нагороджували спортсменів віце-президент федерації сучасного п’ятиборства України та президент федерації Дніпропетровської області – Сергій Тімарєв, заступник міського голови Дніпра – Олександр Шикуленко, начальник управління фізичної культури та спорта облдержадміністрації - Олександр Пшеничников та почесний гість змагань,представник Дніпровської Єпархії УПЦ КП, настоятель храму на честь ікони Божої Матері «Несподівана Радість» - ієромонах Ісаакій.

Вперше Чемпіоном України став представник Дніпропетровської області - майстер спорту України Ридванський Владислав !
2 місце зайняв представник Донецької області заслужений майстер спорту України Кірпулянський Дмитро.
3 місце посів львів’янин МСУ Дмитро Балюк.
Серед жінок: 1 місце зайняла киянка МСУ Батрак Зинаїда;
2 місце - представниця Донецької області, МС УМК Спас Анастасія;
3 місце - представниця Чехії , Барбара Чіпрова .
У командному заліку серед чоловіків місця розподілилися наступним чином:
1 місце - Львівська обл.;
2 місце – Київ-1;
3 місце - Дніпропетровська обл..
Серед жінок :
1 місце – Київ;
2 місце – Дніпропетровська обл.;
3 місце – Донецька обл.

Авторитет п’ятиборців України дуже високий на міжнародній арені і наша країна, місто Дніпро підтверджує це не тільки спортивними результатами, а й рівнем організації змагань, підкреслив
Президент Дніпропетровської обласної федерації сучасного п’ятиборства Сергій Тімарєв. «Змагання пройшли на дуже високому організаційному рівні і
велика подяка президенту Міжнародного благодійного фонду «Солідарність» Олександру Володимировичу Петровському за підтримку в проведенні цих змагань».

Сучасне п’ятиборство – це унікальний вид спорту, який з 1912 року входить до програми сучасних Олімпійських ігор та зв’язує п’ять різних видів спорту: фехтування, плавання, конкуру та бігу зі стрільбою з лазерного пістолету (спортсмен біжить крос на відстань 3200 метрів і стріляє на чотирьох вогневих рубіжах). Виступ у кожному виді оцінюється сумою балів, переможцем стає атлет, який набрав найкращу суму очок за п’ять видів.

Автор: МБФС

Акції фонду: 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 20202021

Мої відео