До Міжнародного Дня захисту дітей фонд допоміг організувати концертну програму та розважальну локацію у парку їм. Т. Шевченка міста Дніпро

До Міжнародного Дня захисту дітей  фонд  допоміг організувати  концертну  програму та  розважальну локацію у парку їм. Т. Шевченка міста Дніпро
28428 ПЕРЕГЛЯДІВ

За підтримки Міжнародного благодійного фонду Олександра Петровського «Солідарність», на святі у парку їм. Т. Шевченка було цікаво та весело. 

У літньому театрі відбувся великий концерт зразкового дитячого театру пісні "БІС", присвячений Міжнародному Дню захисту дітей. Вхід був вільний і на музичну програму завітало багато дніпрян з сім’ями та гостей міста. За традицією, Міжнародний благодійний фонд Олександра Петровського «Солідарність» вже 15 років поспіль підтримує цей захід. Ось і цьогоріч на урочистому відкритті концертної програми віце- президент фонду Яна Юріівна Іванілова у своїй вітальній промові висловила подяку учасникам дійства та організаторам-яким є дитячий центр естрадної творчості “Біс”, директором котрого художній керівник зразкового театру пісні “Біс” — заслужений працівник культури України Тетяна Гребенюк. У концерті взяли участь і інші найкращі колективи художньої самодіяльності міста Дніпро. А Міжнародний благодійний фонд Олександра Петровського «Солідарність» приготував для дітей та колективів призи і подарунки.

За межами літнього театру також було цікаво. Різноманітні локації ,фото зони, аніматори та ярмарок зібрали велику кількість і дорослих і дітей.
Також в цей день саме тут поставили ягідний рекорд України. На території парку Шевченка дніпряни зробили найбільше панно, яке виготовлено зі свіжих ягід полуниці. 

Як повідомляють організатори і виробники цього смачного ягідного рекорду, щоб виготовити панно треба було коло тисячі ягід. За даними голови асоціації рестораторів Дніпра Олени Булах, подібний рекорд вирішили встановити на території парку вперше.
Крім того, вага панно склала триста двадцять кілограмів, що є новим українським рекордом. Але дніпрян в цей день очікували не менш цікаві проекти. В одній з інтерактивних зон стояли автомобілі марок Renault, Suzuki і Skoda, які діти розмальовували фарбами. Кожен міг залишити своє мистецтво у вигляді квіточок, клубничек, хтось писав на пам'ять свої імена, хтось просто робив фото на згадку. Кому не вистачило місця на автомобілях, той міг піти малювати на асфальті аерозольними фарбами.

Також організатори провели для маленьких гостей велозабіг. А для самих маленьких принцес приготували конкурс «Міні-клубничек». Всіх дівчаток, у яких були червоні, барвисті сукні, запрошували приходити сфотографуватися. Для цього спеціально була встановлена тематична фото-зона. Свято пройшло в теплій сімейній обстановці і запам‘ятається маленьким і дорослим надовго.

Автор: МБФС

Акції фонду: 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 20202021

Мої відео