Дніпро отримав з Франції найбільшу гуманітарну допомогу для закладів соціального захисту

Дніпро отримав з Франції найбільшу гуманітарну допомогу для закладів соціального захисту
83587 ПЕРЕГЛЯДІВ

Серед усіх гуманітарних закордонних допомог це дійсно найбільша благодійна акція саме для підопічних закладів соціального захисту Дніпропетровщини. Завдяки Міжнародному благодійному фонду Олександра Петровського «Солідарність» - гуманітарну допомогу з Франції отримали представники закладів департаменту соціального захисту Дніпропетровської області.

Це Комунальний заклад «Дніпропетровський дитячий будинок-інтернат Дніпропетровської обласної ради», розташований на вул. Надії Алексєєнко,167 м. Дніпро та Комунальний заклад «Дніпропетровський геріатричний пансіонат Дніпропетровської обласної ради». (вул. Гаванська, 15 м. Дніпро).

Благодійну акцію готовили заздалегідь разом із французькою волонтеркою українського походження Діаною Дольс. Вона керівник проекту гуманітарної допомоги асоціації «Міжнародна благодійна допомога Франція-Україна».
Від Української сторони проект куріровав Міжнародний благодійний фонд Олександра Петровського «Солідарність».
Разом провели велику роботу для з‘ясування кількості та необхідності обладнення для закладів Дніпра. Французький лікувальний комплекс міста Лібурн надав необхідне спеціалізоване обладнення і після доставки його в нашу країну фонд здійснив і контролював транспортування вантажу та забезпечив розмитнення спеціалізованого медичного обладнення. Серед речей, необхідних підопічним закладів соціального захисту - спеціалізовані медичні ліжки, матраци, спеціальні столики для харчування пенсіонерів та людей з інвалідністю, апаратура для масажу, зручні крісла для переміщення, термодинамічний посуд, спеціальне обладнання для побутових зручностей інвалідів, медичні меблі, тубми та багато іншого.
Спочатку обладнення доставили

у Комунальний заклад «Дніпропетровський геріатричний пансіонат Дніпропетровської обласної ради». (для дорослих, тут перебувають 605 підопічних закладу- чоловіки та жінки літнього віку та інваліди 1 та 2 групи).

А вже потім гуманітарну допомогу отримав Комунальний заклад «Дніпропетровський дитячий будинок-інтернат Дніпропетровської обласної ради». (Тут вихованці діти з інвалідністю різного віку від 4 до 18 років).
Віце-президент Міжнародного благодійного фонду Олександра Петровського «Солідарність» - Яна Іванілова відзначила що це перший крок фонду у новій для себе категорії благодійності.

«Усі задоволені, а це головне. Ми і надалі будемо рухатись у цьому напрямку і надавати допомогу дійсно тому, кому вона вкрай необхідна». - відзначила Яна Іванілова.

Автор: МБФС

Акції фонду: 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 20202021

Мої відео