У ДНІПРІ ПРОЙШОВ 23-Й МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ЕКОЛОГІЇ ТА КУЛЬТУРИ "ДНІПРО - РІКА ДРУЖБИ 2018"

У ДНІПРІ ПРОЙШОВ   23-Й  МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ  ЕКОЛОГІЇ  ТА  КУЛЬТУРИ  "ДНІПРО - РІКА  ДРУЖБИ  2018"
56121 ПЕРЕГЛЯДІВ
Дніпровська частина Міжнародного фестивалю екології та культури «Дніпро - ріка дружби-2018» (Дніпро-Запоріжжя-Полтава-Кобеляки-Мінськ-Мелітополь-Нова Каховка) відбулася в обласному центрі у Дніпропетровському академічному театрі опери та балету. Взагалі вже багато разів форум проводиться протягом усього року і збирає учасників не тільки з України, а й з інших країн. Проводяться семінари, майстр-класи для дітей, конкурси малюнків на асфальті та літературні і екологічні майстр класи, а також сімейні читання. Цьогоріч екологічну частину організували в Кобеляках, а концертні складові вже провели у Дніпрі та проведуть у Новій Каховці. А Беларусь у цьому році проводить у себе конкурс цифрової фотографії і в рамках фестиваля також відбудеться «Міжнародний фестиваль-конкурс дитячої та молодіжної творчості в області цифрової фотографії і фото відео фильмів».

Організатор фестивалю Міжнародний благодійний центр «Музи і Діти» презентував на Фестивалі і декаду благодійності, присвячену Міжнародному Дню Захисту Дітей і до 140-річчя відомого польського лікаря, педагога-новатора, зачинателя діяльності на захист прав дитини і повної рівноправності дітей Януша Корчака.

Як завжди добру справу для дітей підтримали і керівники Міжнародного благодійного фонду Олександра Петровського «Солідарність», які і в цьому році виступили одними із спонсорів великого дитячого проекту. Віце-президент фонду Яна Юріївна Іванілова відзначила важливість проведення і підтримку фестиваля вже багато років і важливість його для розвитку культури не тільки для нашій дітей зокрема, а й взагалі для прогресу нашої культури та підняття проблем екологіїї в країні. Цьогоріч Міжнародний благодійний фонд Олександра Петровського «Солідарність» організував свято та подарував можливість відвідати фестиваль та казку для дітей з синдромом Дауна з громадської організації ДАСІД та членів їх сімей, сімей учасників АТО та дітей з культурно-просвітницького центру недільної школи Дніпровської Єпархії УПЦ КП. Усі вони змогли бути присутніми на святі добра та казки. Особливо це важливо для дітей з синдромом Дауна, яким потрібне спілкування та соціальна адаптація. Частина дітей, які відвідали "Казку 2018", є акторами нового в Дніпрі театру, для дітей та підлітків з обмеженими можливостями (синдром Дауна, аутизм, ЗПР і для інших дітей).

Цьогоріч у фестивалі взяли участь 20 дитячих творчих колективів з Дніпра, Мелітополя та Кобеляк, а це майже 650 юних виконавців.
Не забули організатори свята і про батьків, для яких придумали цікаві конкурси. А 20 травня у фойє Дніпропетровського академічного театра опери та балету були організовани «Веселі оглядини» і діти самі створювали великий колективний портрет з автографами дітей – художників. Поруч виступали самодіяльні народні колективи з Дніпра та гості з Полтавської області. А далі, для дітей та їх батьків, організатори приготували велику дитячу програму «Сказка 2018 – Здравствуй Карслсон». Тут була і казка, і виступи музично-танцювальних колективів, і презентація нової пісні про Дніпро. Ведучою цього яскравого шоу, як завжди була президент Міжнародного центру «Муза і діти» Тая Зоріна, яка вже багато років є творчим натхненням для багатьох талановитих дітей фестивалю. Діти та їх батьки отримали порцію тепла, добра та гарних емоцій.

Завершиться культурна програма Міжнародного фестиваля екології та культури «Дніпро-ріка дружби-2018» 1 червня у Новій Каховці де пройде остання частина концертної програми.

Автор: МБФС

Акції фонду: 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 20202021

Мої відео