​Благодійна акція «Діти дітям» у Дніпрі продовжується!

​Благодійна акція «Діти дітям» у Дніпрі продовжується!
56085 ПЕРЕГЛЯДІВ

Як ми вже повідомляли, Міжнародний благодійний фонд Олександра Петровського «Солідарність» та Дніпровська Єпархія Української Православної Церкви Київського Патріархату напередодні Великодня провели добру благодійну акцію для дітей з інвалідністю. Вона носить назву «Діти дітям».

На першому етапі цього заходу, у храмовому комплексі на честь «Різдва Пресвятої Богородиці», для дітей з інвалідністю, їх батьків та сімей провели Таїнство Соборування, а потім усі разом взяли участь у майстер класі по виготовленню пряників та смаколиків. 

Діти все зробили своїми руками, приготовили та розмалювали ці речі, які стали подарунками для вихованців Дніпровського Будинку дітей-інвалідів. 

Саме туди і завітали гості,які стали добрими друзями.

В цей день, у Дніпровському Будинку для дітей інвалідів, окрім господарів зібралися діти та батьки Новокодацького сімейного клубу «Серця неспокійних», який створений сім’ями дітей з інвалідністю для підтримки один одного та спілкування. Усі разом познайомились та поспілкувались.

Віце президент Міжнародного благодійного фонду Олександра Петровського «Солідарність» Яна Іванілова та представник Дніпровської Єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату протоієрей Віталій Лопушанський теж долучилися до спілкування. 

Дітям допомогли вручити подарунки та запропонували продовжити знайомство вже на природі та свіжому повітрі. Настоятель храмового комплексу «Різдва Пресвятої Богородиці Віталій Лопушанський запросив усіх відвідувати храми УПЦ КП та запевнив,що представники Дніпровської Єпархії завжди будуть допомогати дітям цієї соціальної групи.

 А також благословив вихованців Будинку Інтернату та їх гостей. Усіх присутніх запросили завжди брати участь у святах та акціях Єпархії та фонда.

Взагалі, ця добра акція допоможе дітям познайомитись,поспілкуватись, подружитися та знайти загальні і спільні інтереси.

Автор: МБФС

Акції фонду: 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 20202021

Мої відео