Благодійна акція «Діти дітям» у Дніпрі

Благодійна акція «Діти дітям» у Дніпрі
193920 ПЕРЕГЛЯДІВ

Міжнародний благодійний фонд Олександра Петровського «Солідарність» та Дніпровська Єпархія Української Православної Церкви Київського Патріархату напередодні Великодня проводять добру благодійну акцію з дітьми та для дітей - інвалідів. Вона носить назву «Діти дітям».

                  

На першому етапі цього заходу, у храмовому комплексі на честь «Різдва Пресвятої Богородиці» для дітей інвалідів, їх батьків та сімей провели Таїнство Соборування, який очолив настоятель цього храмового комплексу протоієрей Віталій Лопушанський. 

 В цей день у храмі зібралися діти та батьки Новокодацького сімейного клубу, який створений сім’ями дітей - інвалідів для підтримки один одного та спілкування. 

Взагалі представники Дніпровської Єпархії завжди опікуються дітьми-інвалідам, спілкуються з ними, проводять і звершують літургію,чим можуть допомагають. 

 Після молитви представники Дніпровської Єпархії запросили гостей на чай та солодощі у залу недільної духовної школи храму на честь «Різдва Пресвятої Богородиці».

 Поспілкувавшись та поновивши сили, діти разом з близькими взяли участь у майстер класі по виготовленню пряників та смаколиків. Вони все зробили своїми руками, приготовляли та розмальовували ці речі, які стануть подарунками для вихованців Дніпровського Будинку дітей-інвалідів. 

Саме туди у найближчий час завітають діти сімейного клубу Новокодацького району Дніпра, представники Міжнародного благодійного фонду Олександра Петровського «Солідарність» та духовні особи Дніпровської Єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату. 

Усі разом вони завітають до дітей з подарунками. У тому числі, виробленими своїми руками.

Ця добра акція допоможе дітям познайомитись,поспілкуватись, подружитися та знайти загальні інтереси у житті.

Автор: МБФС

Акції фонду: 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 20202021

Мої відео