У Дніпрі відзначили Міжнародний День поезії

У Дніпрі відзначили Міжнародний День поезії
221606 ПЕРЕГЛЯДІВ

21 березня в духовно-культурному центрі "Українське подвір'я" Дніпровськоі Єпархії УПЦ КП, за підтримки Міжнародного Благодійного Фонду Олександра Петровського «Солідарність» пройшов поетичний конкурс до Міжнародного дня поезії. Автором проекту разом із фондом став журналіст Олександр Розумний. На розсуд слухачів та журі на фінальному етапі 22 поети представили свої вірші. Участь у творчому конкурсі взяли, як відомі дніпровські автори, так і початківці поети. В цей день тут зібрались люди різного віку та професій, котрих об’єднує любов до поезії.

Тексти на різну тематику глибоко вразили присутніх своєю наповненістю та змістом. В цей вечір в Українському Подвір’ї панувала поезія. Звучало переважно українське слово, що в сьогоднішніх умовах вкрай цінно та важливо.

У складі журі, яке визначало переможців були віце-президент Міжнародного благодійного фонду Олександра Петровського «Солідарність» Яна Іванілова, директор недільної школи культурно-просвітницького центру «Українське Подвір‘я» Наталя Гейман і журналіст Олександр Розумний.

Взагалі без нагород в цей вечір не залишився ніхто.
1 місце в категорії школярі посіла Вікторія Медич, випускниця 97 школи Дніпра. 2 місце за Демченком Єгором, учнем 31 школи. Третє місце у вихованки Недільної школи при храмі ікони «Несподівана Радість» - Демченко Олени.

Другий комплект нагород отримали - Катерина Леонова-Скребець - 3 місце, Амутних Віталій посів друге місце. А переможцем тут став Рудов Володимир, який отримав нагороду за сатиричну поезію. Третій комплект медалей від журі вручили Сербіній Світлані (1-е місце), Грабчук Каміла завоювала 2-е місце, а 90-річний поет Натан Расновський став третім.

Також були нагороджені 4-м комплектом призів: Журавель Ольга, Лялін Юрій та Валерій Гладишев.
Гран-прі у вигляді футболок з портретами Лесі Українки та Івана Франка отримали поети Перелигіна Віра за вірш про музиканта і Дзюба Олександр зі своєю патріотичною поезією.
Всі інші учасники конкурсу отримали дипломи лауреатів, фірмові медалі від фонду та цікаві книги. Міжнародний Благодійний Фонд Олександра Петровського "Солідарність" завжди робить все можливе, для того, щоб такі заходи допомагали розвитку українського мистецтва у Дніпрі.
Автор: МБФС

Акції фонду: 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 20202021

Мої відео