У Дніпрі стартував новий мистецький проект «Говоримо Українською».

У Дніпрі стартував новий мистецький проект  «Говоримо Українською».
193614 ПЕРЕГЛЯДІВ

Міжнародний благодійний фонд Олександра Петровського «Солідарність» разом з культурно-духовним центром «Українське Подвір‘я» Дніпровської Єпархії УПЦ КП, 21 лютого, в Міжнародний день рідної мови, презентували у Дніпрі новий мистецький проект "Говоримо українською".

Проект повинен залучили представників громадськості до рідної мови, її удосконаленню у громадян нашої країни, пізнанню національної української культури та місця в неї українців. Проект ні у якому разі не примушує насажданню мови над іншою навмисне, але підтримує знання і вивчення її серед різних поколінь населення Дніпра та України, особливо серед дітей та молоді. 

В рамках проекту, протягом року, будуть проходити різноманітні акції та заходи, направлені на підтримку втілення та удосконалення української мови у наше суспільство. І вже зроблено перший крок. На презентації проекту представили перший соціальний відеоролик, де люди Дніпра різних соціальних сфер і віку читають вірші виключно українською мовою. У ролі акторів виступили діти, представники медицини,духовні особи, діти-інваліди,спортсмени, представники мистецтва та інших сфер діяльності. 

У наступному соціальному фільмі вірші українською мовою будуть читати представники різних національностей, для яких Дніпро став рідним містом.

На презентації проекту буди присутні багато гостей і представників громадськості Дніпра. Поговорили про важливість вивчення і популяризації украінськоі мови та про проект і його створення, етапи розвитку. Після усі разом переглянули перший фільм проекту "Говоримо українською". Обговорили побачене з учасниками фільму та гостями.
Проект відкритий для всіх дніпрян і відкритий для будь яких пропозицій.
Нагадаємо адресу: Вул. Січових Стрільців 3А
Духовно-культурний центр "Українське подвір'я"
Автор: МБФС

Акції фонду: 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 20202021

Мої відео