​Фонд надав допомогу багатодітній родині патріотів Дніпра та України

​Фонд надав допомогу багатодітній родині патріотів Дніпра та України
55631 ПЕРЕГЛЯДІВ

Міжнародний благодійний фонд Олександра Петровського «Солідарність»  та хокейний клуб «Придніпровськ» здійснили ще одну благодійну акцію і надали допомогу багатодітній родині патріотів Дніпра та України. Олексій та Юлія Гурінови зараз виховують п’ять дітей. Найстарший з них Назар, йому 16 років. Інші доньки – Марія 12 років, 11-тирічна Софія, а також Анастасія . котрій 8 років та зовсім маленька Варвара, який виповнилося 2 роки. 

Батько Олексій учасник та інвалід АТО, зараз знаходиться без постійної роботи і знаходиться на реабілітації після контузії отриманої після бойових дій на Сході країни. Багатодітна мати Юлія знаходиться у декретній відпустці і виховує дітей. Уся родина Гурінових, незважаючи на фінансові проблеми,активно займаються громадською діяльністю. Вони волонтери, допомагають воїнам АТО, як діючим , так і пораненим, займаються благодійною діяльністю. 

Разом з дітьми і недільною школою культурно-просвітницького центру «Українське Подвір’я» Дніпровської Єпархії УПЦ КП, збирають для наших воїнів продовольчі набори, теплий одяг. Шиють теплі жилети, маскувальні халати і роблять дитячі подарунки своїми руками. 

Також разом із фондом та недільною школою беруть участь у благодійних акціях та концертах для дітей – інвалідів та вихованців дитячих будинків. У минулому році родина Гурінових отримала квартиру від міської влади Дніпра , в рамках програми для учасників та інвалідів АТО. Квартира була повністю без ремонту. 

Що встигли, батьки з дітьми зробили. Але коли прийшла зима і стало холодно, знаходитись у приміщенні для дітей стало небезпечно. Через щілини у старих вікнах проникав не тільки вітер, а й холод. Знаючі Міжнародний благодійний фонд Олександра Петровського «Солідарність» через недільну школу культурно-просвітницького центру «Українське Подвір’я» Дніпровської Єпархії УПЦ, родина Гурінових звернулася до керівництва з проханням надати допомогу і підтримку у встановленні нових енергозберігаючих вікон та зробити утеплення. Фонд оперативно відреагував на прохання патріотів Дніпра та України і в найближчий час здійснив мрію багатодітної родини . Відтепер, і дорослі і маленькі проживають у теплій квартирі.

Але приміщення потребує ремонту і оновленню. Родина Гурінових і Міжнародний благодійний фонд Олександра Петровського «Солідарність» звертається до усіх небайдужих представників громади Дніпра , фірм, підприємств, організацій та фондів - не залишатися осторонь благодійності і теж підтримати та допомогти, і родині Гурінових і іншим родинам наших патріотів та воїнам, які захищали і захищають нашу державу.
Допоможемо разом патріотам Дніпра та України!
Автор: МБФС

Акції фонду: 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 20202021

Мої відео