Для дітей та сімей Дніпровського центру соціальної підтримки «Добре вдома» провели новорічне свято

Для дітей та сімей Дніпровського центру соціальної підтримки «Добре вдома» провели новорічне свято
166433 ПЕРЕГЛЯДІВ

Міжнародний благодійний фонд Олександра Петровського «Солідарність» допомагає та підтримує Дніпровський центр соціальної підтримки для дітей та сімей «Добре вдома» вже 14 рік поспіль. 

Протягом кожного року на всі свята діти отримують подарунки та увагу від працівників фонду. Ось і в цей день напередодні Нового 2018 року провели свято і виставу з новорічними персонажами. 

В актовій залі Центру «Добре вдома» дітей розважали казкові герої, які влаштували для дітей шоу-програму, цікаві конкурси, змагання та ігри.

Отримали вихованці центру і новорічні подарунки. А компанія «Мілленіум» , яка теж долучилася до благодійного дійства, приготувала для маленьких громадян нашої країни солодкі вироби своєї продукції.

Це свято організували для дітей, які тимчасово проживають у Центрі «Добре вдома» та щодо яких ведеться робота з повернення у їх біологічні сім’ї, влаштування у сімейні форми виховання, для дітей із сімей пільгових категорій, а також для дітей з інвалідністю та дітей із особливими потребами. Взагалі Центр соціальної підтримки дітей та сімей «Добре вдома» – це комплекс доступних послуг на рівні громади, які розроблені виходячи із потреб жителів Дніпровського району та Дніпра .

Послуги у Центрі «Добре вдома» надаються насамперед для того, щоб зберегти сім’ю для дитини, допомогти батькам піклуватися про дітей, захистити дитину від насильства, повернути дитину у рідну сім’ю або влаштувати в нову. Основна мета роботи Центру – це підтримка сімей, попередження розлучення дитини з сім’єю та потрапляння її до інтернатного закладу.

У ці Новорічні свята мабуть для усіх нас, захисників малечі — це ще одна можливість нагадати суспільству про необхідність захищати права дітей, прагнути, щоб усі діти росли щасливими у сім’ях, вчилися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.

Автор: МБФС

Акції фонду: 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 20202021

Мої відео