В Дніпровській Єпархії на честь свята для дітей Дніпра і «Українського Подвір’я» влаштували виставу - казку про святого Миколая і пригостили святковими смаколиками.

В Дніпровській Єпархії на честь свята для дітей Дніпра і «Українського Подвір’я» влаштували виставу - казку про святого Миколая і пригостили святковими смаколиками.
55985 ПЕРЕГЛЯДІВ
В Дніпровській Єпархії Української Православної Церкви Київського патріархату, при підтримці Міжнародного благодійного фонду Олександра Петровського «Солідарність» та Всеукраїнського проекту «Ukraine People Media” і Дніпропетровської обласної ради для школярів молодших класів міста Дніпро та для «Українського Подвір’я», показали чарівну казку про святого Миколая. В гості завітали діти різного віку. 

                                 

Долучилися до святкового настрою і дорослі. Де хто з них прийшов з дітьми , де хто окремо, але серед громадян обласного центру були і такі, хто завітав у Дніпровську Єпархію на свято, побачивши дитячу радість та весілля. А маленьким мешканцям Дніпра було весело. 

                                      

Їх розважали аніматори та артисти. а казка супроводжувалася світовими та святковими ефектами. Як і належить будь-якій чарівній казці, добро в ній бореться зі злом.

 Перемагає, звичайно добро, чому юні глядачі безмірно були раді. Після завершення вистави діти отримали подарунки від самого Миколи.А першим привітав дітей зі святом керуючий єпархією Владика Симеон.

- Сьогодні весь християнський світ відзначає це свято Божого угодника. Коли діти дивляться добру казку і як би самі в ній беруть участь, вони стають добрішими. Сьогодні добра і милосердя не вистачає всім,тому потрібно давати дітям побільше добра і робити добрі справи - зазначив Владика Симеон -
На цьому вечір для гостей не завершився. 

Дітей та дорослих запросили на «Українське Подвір’я», де у приміщенні Недільної школи їх пригостили гарячим чаем і святковими смаколиками та солодощами.

Міжнародний благодійний фонд Олександра Петровського «Солідарність» вітаю усіх дітей зі Святом Миколая і Новорічними святами,які принесуть обов’язково їм радість та гарний настрій.
Автор: МБФС

Акції фонду: 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 20202021

Мої відео