Мрії збуваються ! «Скринька бажань» від Фонда в Дніпровському Дитячому Будинку - Інтернаті для дітей - інвалідів

Мрії збуваються ! «Скринька бажань» від Фонда в Дніпровському Дитячому Будинку - Інтернаті для дітей - інвалідів
56336 ПЕРЕГЛЯДІВ

Учні та вчителі з духовно-культурного центра «Українське подвір'я» при Дніпровській Єпархії УПЦ КП , представники та волонтери Міжнародного благодійного фонду Олександра Петровского "Солідарність" завітали до дітей Дніпровського дитячого будинку-інтернату для дітей інвалідів і привезли вихованцям цього закладу подарунки в рамках акції фонда «Скринька бажань».

В минулий візит Фонд для дітей влаштував музичну програму. шоу мильних бульбашок цікаві ігри та головне спілкування та увагу представників Українського Подвір' я. Також організували своєрідну лотерею . в розіграші котрої взяли участь усі вихованці дитячого будинку . Вона носить назву «Скринька бажань». Кожен бажаючий приготував записку зі своїм побажанням з надією що така мрія обов 'язково відбудеться.

В цей день мрії усіх дітей здійснилися. Кожен з них отримав саме те, що бажав. Це іграшки, настільні ігри, альбоми, конструктори, прикраси для дівчат, фарби для малювання. плеєри та акустичні системи, мобільні телефони. комп ютери та багато багато іншого. Приємно було дивитись на щасливі обличчя маленьких громадян нашої країни, приємно відчувати їх маленьке щастя не тільки від подарунків , а й від уваги до них та їх спілкування . 

Діти залюбки спілкувались з гостями, для них це безумовно важливо. Учні та вчителі з духовно-культурного центра «Українське подвір'я» , представники та волонтери Міжнародного благодійного фонду Олександра Петровского «Солідарність» відтепер друзі з вихованцями закладу і завітають сюди ще не один раз.

"Дніпровський дитячий будинок-інтернат" є соціально медичним закладом для постійного проживання дітей від 4 до 18 років з вадами фізичного розвитку і ураженням центральної нервової системи, які потребують стороннього і медичного обслуговування. Будинок-інтернат розрахований на відділення 1 профілю - для дітей з фізичними вадами і нормальним інтелектом дошкільного та шкільного віку, для яких самостійне пересування значно ускладнене або неможливе. 

В Українському Подвір ї та міжнародному благодійному фонді Олександра Петровського Солідарність розуміють що нашим дітям треба вчитися бути щедрими на добро. Важливо розуміти яке буває іноді дитяче життя. Адже так важливо вміти ділитись любов'ю з тими, кому це життєво необхідно.

Автор: МБФС

Акції фонду: 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 20202021

Мої відео