В Дніпровському Дитячому Будинку - Інтернаті для інвалідів провели свято для дітей

В Дніпровському Дитячому Будинку - Інтернаті для інвалідів провели свято для дітей
56754 ПЕРЕГЛЯДІВ

Учні та вчителі з духовно-культурного центра Українське подвір'я при Дніпровській Єпархії УПЦ КП та за підтримки Міжнародного благодійного фонду Олександра Петровского "Солідарність" завітали у Дніпровський дитячий будинок-інтернат, де організували свято для дітей. 

"Дніпровський дитячий будинок-інтернат" є соціально медичним закладом для постійного проживання дітей від 4 до 18 років з вадами фізичного розвитку і ураженням центральної нервової системи, які потребують стороннього і медичного обслуговування. Будинок-інтернат розрахований на відділення 1 профілю - для дітей з фізичними вадами і нормальним інтелектом дошкільного та шкільного віку, для яких самостійне пересування значно ускладнене або неможливе. Деякі з них частково себе обслуговують . Це відділення розраховане на 90 чоловік. 

В цей день для дітей влаштували музичну програму. шоу мильних бульбашок цікаві ігри і головне спілкування та увагу дітей Українського Подвір я. Для багатьох учнів недільної школи Дніпра цей візит став своєрідним потрясінням. Побачивши вперше таких дітей вони не втримали сліз. Діти з дитячого будинку залюбки спілкувались з гостями, Для них це безумовно важливо ,а головна подія - саме спілкування та нові знайомства.
Для дітей організували своєрідну лотерею .в розіграші котрої взяли участь усі вихованці дитячого будинку .

Вона носить назву «Чарівна скринька». Кожен бажаючий приготував записку зі своїм побажанням з надією що таке бажання обов язково відбудеться. В Українському Подвір ї та Міжнародному благодійному фонді Олександра Петровського "Солідарність" розуміють що нашим дітям треба вчитися бути щедрими на добро. Важливо розуміти яке буває іноді дитяче життя. Адже так важливо вміти ділитись любов'ю з тими, кому це життєво необхідно

Автор: МБФС

Акції фонду: 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 20202021

Мої відео