У Дніпрі освятили та відкрили воскресну школу для дітей та дорослих

У Дніпрі освятили та відкрили воскресну школу для дітей та дорослих
220202 ПЕРЕГЛЯДІВ

 

 

 

3 вересня 2017 року у м. Дніпрі на территорії українського подвір я відбулося довгоочікуване відкриття недільної духовно-просвітницької школи при центральному єпархіальному храмі на честь ікони Божої Матері «Несподівана радість». В цей день на відкритті були присутні багато жителів міста, представники громадськості, ветерани і звичайно представники молодого покоління - наші діти. Перед відкриттям діти презентували спільний невеличкий концерт новоутвореного навчального центру та воскресної школи при Свято-Іллінському храмі м. Дніпро.

Після молитви і привітальних слів меценат та президент міжнародного благодійного фонду «Солідарність» Олександр Володимирович Петровський, який і подарував дітям Дніпра цю недільну школу, спільно з Владикою Симеоном в урочистій обстановці перерізали символічну червону стрічку і оголосили про офіційне відкриття Дніпровської недільної школи. Відзначимо що меценат та президент МБФ Солідарність Олександр Петровський є ініціатором будівництва не тільки 3-ох поверхової воскресної школи, а й усього єпархіального комплексу «Українського подвір’я». 

Для всіх гостей і дітей в цей день було влаштовано екскурсію по школі, а після спілкування з наставниками і знайомства один з одним, діти та їхні батьки змогли поспілкуватися в неформальній обстановці і поласувати різними смачними стравами та напоями. Надалі недільна духовна школа буде розвиватись, і не тільки в культурно духовному аспекті. Для більш зручнішого та комфортного циклу занять в єпархії вже йде ремонт приміщень, які не використовувались де кілька десятків років. Вже готуються нові приміщення для потреби українського подвір я та дітей Дніпра.

Недільна духовна школа Дніпра при храмі "Несподівана радість" УПЦ КП відкрита для всіх бажаючих дітей та батьків міста Дніпро.

Автор: МБФС

Акції фонду: 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 20202021

Мої відео