Свято до міжнародного дня захисту дітей у м. Дніпро провів Міжнародний благодійний фонд Олександра Петровського "Солідарність".

Свято до міжнародного дня захисту дітей у м. Дніпро провів Міжнародний благодійний  фонд Олександра Петровського "Солідарність".
55348 ПЕРЕГЛЯДІВ

31 травня 2017 року в КЗ «Центр соціальної підтримки дітей та сімей «Добре вдома» провели святкування приурочене до всесвітнього дня захисту дітей.

Перший міжнародний «День захисту дітей» був проведений ще у 1950 році. Безумовно Це не тільки прекрасне свято у житті кожної дитини, але і нагадування нам дорослим про те, що діти потребують нашої уваги та захисту, що дорослі несуть за них відповідальність.

 

Перший день літа вже багато років співпадає із святом «День захисту дітей». Таким днем вважається кожен день у році, але саме 1 червня ми акцентуємо увагу громадськості до маленьких громадян нашої країни.
Взагалі Центр соціальної підтримки дітей та сімей «Добре вдома» – це комплекс доступних послуг на рівні громади, які розроблені виходячи із потреб жителів Дніпровського району та Дніпра .

 

Послуги у Центрі «Добре вдома» надаються насамперед  для того, щоб зберегти сім’ю для дитини, допомогти батькам піклуватися про дітей, захистити дитину від насильства, повернути дитину у рідну сім’ю або влаштувати в нову. Основна мета роботи Центру – це підтримка сімей, попередження розлучення дитини з сім’єю та потрапляння її до інтернатного закладу.

 

Для усіх нас, захисників малечі - це ще одна можливість нагадати суспільству про необхідність захищати права дітей, прагнути, щоб усі діти росли щасливими у сім’ях, вчилися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.
Свято організували для дітей, які тимчасово проживають у Центрі «Добре вдома» та щодо яких ведеться робота з повернення у їх біологічні сім’ї, влаштування у сімейні форми виховання, для дітей із сімей пільгових категорій, а також для дітей з інвалідністю та дітей із особливими потребами.

 

У актовій залі Центру «Добре вдома» дітей розважали казкові герої, які влаштували для дітей шоу-програму: цікаві конкурси, змагання та ігри. 
Як завжди Свято відбулося при підтримці Міжнародного благодійного фонду Олександра Петровського "Солідарність",який допомагає та підтримує Центр вже 14 рік поспіль
.

 

Автор: МБФС

Акції фонду: 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 20202021

Мої відео