Кардіологічне відділення обласної лікарні ім. Мечникова отримало нове обладнання. Вже вкотре суттєву допому головному медичному закладу Дніпропетровщини надав Міжнародний благодійний фонд Олександра Петровського "Солідарність" та корпорація "Алан".

В лікарні з’явилось 10 найсучасніших лікарняних ліжок, таких необхідних в палатах інтенсивної терапії та реанімації. Крім того, медики отримали 6 кардіографів: один з них — шестиканальний та багатофункціональний, інші — портативні, переносні.

“Ми вирішили привезти з Німеччини багатофункціональні ліжка. А також ми знали, що є гостра потреба в пристроях для вимірювання роботи серця. Це — вже друга акція. До цього в серпні ми вручили лікарні Мечникова також 6 кардіографів”, — розповів генеральний директор корпорації “Алан” В’ячеслав Капустін.

Лікарі кажуть, раніше на 40 відділень був один кардіограф. Тож потребува в них була нагальна, особливо у відділеннях з пацієнтами, які не могли самостійно пройти обстеження серця.

“Дуже важливо, аби людина, яка перебуває в навіть найтяжчому стані, маючи важкі захворювання, мала комфортні умови в лікарні. Ми дуже вдячні нашим меценатам — корпорації “Алан” та фонду “Солідарність”. Фонд вже став справжнім покровителем лікарні Мечникова. Ми сподіваємось і на подальшу підтримку”, — поділився головний лікар закладу Сергій Риженко.

Як зазначила віцепрезидентка Міжнародного благодійного фонду “Солідарність” Яна Іванілова, наступна акція у лікарні вже не за горами.

“Ми розуміємо, що тут потребують не лише ліжка та кардіографи. В подальшому ми плануємо придбати також і медичні меблі. Наразі ми намагаємося зробити все, щоб полегшити життя пацієнтів, серед яких і значна кількість захисників України. І звичайно ж, дати можливість полегшити працю нашим лікарям”, — підкреслила Яна Іванілова.

Завдяки зусиллям меценатів лікарня ім. Мечникова вже має новий лапароскоп. А зовсім скоро у медиків з’являться додаткові можливості — найближчим часом фонд разом з друзями та партнерами, корпорацією “Алан” планує подарувати апарат ультразвукової діагностики для відділення гнойно-септичної хірургії.