buttons

Фінал чемпіонату України з Автокросу 2021

Фінал чемпіонату України з Автокросу 2021

01.11.2021

За підтримкою Міжнародного Благодійного фонду Олександра Петровського “Солідарність” у Дніпрі в день автомобіліста відбувся 5 фінальний етап чемпіонату України з автокросу . Він пройшов поблизу аеропорту на спеціалізованій трасі “Dnipro kross” .

Попри ковідні обмеження організаторам змагань вдалося зробити майже неможливе- зібрати найсильніших учасників попередніх чотирьох етапів, які проходили протягом року в Україні. До Дніпра також приїхала сильна команда з сусідньої Молдови, яка виступала поза конкурсом. 64 гонщики протягом двох днів вели запеклу боротьбу на дніпровській трасі, яка має дистанцію 1400 метрів з перепадами , шестиметровим трампліном і є досить складною і одночасно видовищною для глядачів. А їх зібралось чимало на пагорбах балки , розташованої між Дослідним, новою обїздною трасою і аеропортом. Кожен з вболівальників обрав собі місце для найкращого огляду , а подивитись було на що.

Автокрос – це спорт мужніх і відважних спортсменів, причому є серед них і представниці прекрасної статі , а також майбутне українського автомобільного спорту- діти, які змагались у трьох залікових класах багі. Простий глядач спостерігає лище за гонкою і за триумфом спортсменнів, але за цим стоїть дуже копітка і наполеглива робота команди механіківі.,обслуговуючого персоналу .Тут немає дрібниць, кожен знає своє місце і відповідає за певну операцію.

Велику роботу по організації змагань було зроблено дніпропетровським осередком федерації автомобільного спорту України, яку очолює наш земляк – відомий автогощик Олександр Фельдман, віцепрезидент ФАУ . На зманганнях було багато почесних гостей і серед них президент федерації автоперевізників України – наш земляк Леонід Костюченко, який особисто привітав усіх учасників змагань. Безперечно цікаво було спостерігати за перепетіями боротьби у кожному класі змагань, адже напруга була величезна у кожному заїзді. Як серед дітей . так і серед професіоналів. Все було на дистанції : боротьба до останнього метра, зухвалі обгони ,і навіть перекидання , яке сталося з одним із учасників у змаганнях баггі. Головне – для гонщика все закінчилось без особливих ушкоджень. Отже на фінальному етпі чемпіонату України з автокросу було все за що ми любимо автоспорт. Усі переможці фінального етапу чемпіонату України , одержали медалі , кубки і цінні призи від меценатів.

en_US